Oyunlar pahalı değil mi?

Kesinlikle çok pahalı. Babam asgari ücretle çalıştığı için oyun alamıyorum haliyle korsana yönelmek zorunda kalıyorum.

Bu arada korsan oyunculuğun neden ve nereden çıktığını araştırmanızı öneririm.

Neden birim olarak bakmayayim. Bana ne adam kaça mâl ettiyse oyunu. Son kullanıcı biz değil miyiz? Ben son kullaniciyim, tuketiciyim. Gayette pahalı, heleki PS oyunları almiş başını gitmiş.

Adamanı maliyeti 20 dolar o zaman sana 60 TL olan oyunu 160 TL satması lazım. Bilmeden konuşmayın..

Aynen biz toptancıyız zaten o yüzden maliyet hesabına bakıcaz. Çok güzel kafa.

Adamanı maliyeti 20 dolar o zaman sana 60 TL olan oyunu 160 TL satması lazım. Bilmeden konuşmayın..
20 dolar yapar 100 adet satar 2000 dolar kazanır
10 dolar yapar 200 adet satar 2000 dolar kazanır
önemli olan ürünün fiyatı değil fiyat x satış adeti

20 dolar yapar 100 adet satar 2000 dolar kazanır
10 dolar yapar 200 adet sarar 2000 dolar kazanır
önemli olan ürünün fiyatı değil fiyat x satış adeti
İşte o yüzden Türkiye'de fiyatlar düşük bunu anlatmaya çalışıyorum ama arkadaş ayakkabıdan bahsediyor.

Her ithal üründe olduğu gibi ister sanal ürün olsun ister fiziksel ürün olsun Türkiye'de aşırı pahalı. Bunu kabul etmeyen kördür. Adamın garsonu tek tıkla en yeni çıkan ürün alırken burada insanlar günlerce indirim kovalıyor, korsana başvuruyor. Bırakın maliyet hesaplarını gerçek dünyaya dönün. Hiçbir şey pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Dediğimi hiç anlamamışsınız. Türkiye için inisiyatif gösteriyorlar.
"Hiçbirşey" kelimesini yanlış yazmışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…