Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam hocam alıcıyım ama merak ettin Cyberpunk 2077 için tekli fiyatınız nedir bir de hesaplarda süre yoktur değil mi?

Yakın bir zamanda AC: Valhalla almayı planlıyordum ama kaldırmışsınız, geri gelme olasılığı var mı?

@reddline hocam PUBG ve R6 bulunan Steam hesabı satışınız var mı?
Maalesef.
Tedarik yeri plati mi?
Karışık hocam.
Selam hocam alıcıyım ama merak ettin Cyberpunk 2077 için tekli fiyatınız nedir bir de hesaplarda süre yoktur değil mi?
Hesaplarda süre yoktur. Tekli fiyat 10 Tl.
Yakın bir zamanda AC: Valhalla almayı planlıyordum ama kaldırmışsınız, geri gelme olasılığı var mı?
Valhalla mevcut ama yaşanan sıkıntılardan dolayı kaldırdım. Yakın zamanda gelecektir. Aklımda ki şey Oyunun dosyalarını sıkıştırıp yükleyip sizlere vermek. Siz de sorunsuz oyunu indirerek Uplay'den doğrulama yapıp sorunsuzca oynamanız. Kısa süreliğine kaldırıldı.

Maalesef.

Karışık hocam.

Hesaplarda süre yoktur. Tekli fiyat 10 Tl.

Valhalla mevcut ama yaşanan sıkıntılardan dolayı kaldırdım. Yakın zamanda gelecektir. Aklımda ki şey Oyunun dosyalarını sıkıştırıp yükleyip sizlere vermek. Siz de sorunsuz oyunu indirerek Uplay'den doğrulama yapıp sorunsuzca oynamanız. Kısa süreliğine kaldırıldı.
En kısa zamanda CP2077 için ulaşacağım teşekkürler.

@raizy adlı şahısa Cyberpunk 2077 sattım. Nasıl güvence veriyorsunuz dedi. Hesabı önden verip girmesini söyledim. Girip parayı atacağım dedi. Mesajlara dönmüyor dünden beri. Böyle kişiler iyiliğimi suistimal ediyor... Hesapta sende kalsın kardeşim. Benden sana hediye olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı