Oyunlar Sarmıyor Eskisi Gibi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistemli şekilde tüm oyun serilerini oynardım ama artık sarmıyor arkadaşlar. Far Cry serisi olsun Borderlands Witcher vs hepsinin tüm serisini oynadım lakin son zamanlar FC5 olsun Fallout 4 Bioshock olsun sarmıyor. Oynamak için Fallout 4'e girdim ama nafile senaryo muhteşem geldi bana hikaye ilerleyiş vs muazzam son dönem oyunları için. Ama nedense hiçbirine giresim gelmiyor artık.

Rekabet olan oyunlar bul kendine. Dediğin gibi üst üste seri ve hikayeli oyunlar oynayınca insan bir boşlukta hissediyor. Rekabetçi dereceli sistemi bulunan bir oyun bulup tekrar özlemeyi bekleyebilirsin en azından ben öyle yapıyorum.

Sistemi toplayalı 4 ay oldu. Gerçekten bende sıkıldım önceden sistem toplayınca bu oyunu oynayacağım vs. hayali kurardım fakat sistem toplayınca ve istediğim oyunları oynayınca tüm o hayal kurma şevki oynama isteği gitti 🙃 Bazen sistemi satsam mı diyorum kendi kendime 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı