Hiçbir oyun sarmıyor

Star Wars Jedi Fallen Order
Control
Watch Dogs 2
TitanFall 2

Daha sayamayacağım kadar oyun bitirdim ama son 1 2 ay içinde bunları oynadım. Özellikle TitanFall 2 yi tavsiye ederim. Bir FPS oyunundan beklenmeyecek derecede iyi fizik motoru, oynanış akışkanlığı ve inanılmaz bir hikayesi var(Oyun finalinde bir kaç damla yaş düştü gözlerimden :D ). Oynanış süresi 5-6 saat civarı.

Watch Dogs 2 yi de dlcler ve yan görevlerde dahil olmak üzere dün bitirdim. Hikayesi güzel ve oynanış çeşitliliği baya çok. Gta 5 in Hacker temalı olanı desek yalan olmaz. Oyunda benim de yaptığım gibi 1 kişi bile öldürmeden bitirilebiliyor oynanış süresi 30 saat var.

Control ise oynanışı ve fizik motoru efsane belli bir hikayesi de var ama bitirdikten sonra hikaye hakkında hala soru işaretleri bıraktı aklımda. Oynanış süresi 10 15 saat vardır.

Star Wars Jedi Fallen Order ise Souls ve Metroidvania tarzı bir oyun. Işın kılıcı ile düşmandan gelen atışları onlara geri yansıtmak ve bir jedi olarak force kullanmak iyi hissettiriyor. Oynanış süresi bununda 10-15 saati vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı