Oyunlar SSD'ye mi HDD'ye mi kurulmalı?

The Master

Hectopat
Arkadaşlar teknik olarak bilgim olmadığından danışmak istedim. Alacağım bilgisayarda 512 GB SSD ve 1 TB HDD olacak, bir arkadaşım bana 512 GB SSD nin gereksiz olduğunu söyledi ve bir alternatif önerdi: "Oyunların setuplarını HDD ye kurup SSD üzerinden çalıştırabilirsin böylelikle 256lık bir SSD sadece Windows kurman için yeterli olacaktır. 256 GB SSD ve 2 TB HDD al daha iyi olur." Böyle bir şey var mı ya da benzeri bir şey, bilgili kişilerden açıklama bekliyorum, teşekkürler.
Edit sebebi: Cümle düzeltme

Son düzenleme:
Arkadaşlar teknik olarak bilgim olmadığından danışmak istedim. Alacağım bilgisayarda 512 GB SSD ve 1 TB HDD olacak, bir arkadaşım bana 512 GB SSD nin gereksiz olduğunu söyledi ve bir alternatif önerdi: "Oyunların setuplarını HDD ye kurup SSD üzerinden çalıştırabilirsin böylelikle 256lık bir SSD sadece Windows kurman yeterli olacaktır. 256 GB SSD ve 2 TB HDD al daha iyi olur." Böyle bir şey var mı ya da benzeri bir şey, bilgili kişilerden açıklama bekliyorum, teşekkürler.
256 GB SSD ve 1 TB HDD gayet yeterli olucaktır.

Oyunları SSD'ye kurman her zaman avantaj sağlar. Oyunlar daha hızlı açılır. Sahne arası yükleme süreleri kısalır. Kısaca SSD'ye kurmanı öneririm.

Arkadaşlar teknik olarak bilgim olmadığından danışmak istedim. Alacağım bilgisayarda 512 GB SSD ve 1 TB HDD olacak, bir arkadaşım bana 512 GB SSD nin gereksiz olduğunu söyledi ve bir alternatif önerdi: "Oyunların setuplarını HDD ye kurup SSD üzerinden çalıştırabilirsin böylelikle 256lık bir SSD sadece Windows kurman yeterli olacaktır. 256 GB SSD ve 2 TB HDD al daha iyi olur." Böyle bir şey var mı ya da benzeri bir şey, bilgili kişilerden açıklama bekliyorum, teşekkürler.
SSD'ye kurulsa daha iyi ur.

Geri
Yukarı