Oyunlar tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

eugur

Decapat
Daha fazla  
DX 12'ye sahibim. Bazı oyunlarda oyunu açıyorum o ana kadar her şey tamam ama oyunu görev çubuğunda görüyorum ve tam ekran olmuyor. Tam ekran olması için üstüne tıklıyorum 1 2 saniye sonra tekrar masaüstüne atıyor bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cezan bitince Sistem bilgini ve hangi oyunlar olduğunu yazabilir misin?
Ve tam ekrandan kastın nedir, oyun görev çubuğunda gözüküp tıkladığında açılmıyor mu?

DX 12'ye sahibim. Bazı oyunlarda oyunu açıyorum o ana kadar her şey tamam ama oyunu görev çubuğunda görüyorum ve tam ekran olmuyor. Tam ekran olması için üstüne tıklıyorum 1 2 saniye sonra tekrar masaüstüne atıyor bunun sebebi nedir?

Nasıl yani tam ekrandan mı atıyor seni yoksa kenarlar siyah mı kalıyor.

oyun simgesi görev çubuğunda kalıyor oyunu açmak istediğimde ise görev çubuğundaki simgeye tıklıyorum siyah ekran oluyor 1 2 sn sonra masaüstüne tekrar dönüyor

tomb raider
the forest
resident evil 5
far cry 3
tam ekrandan atıyor
yazmayı unutmuşum gta san andraeas ta da oluyor bu sorun

Dosya Ekleri

• 7.PNG
    7.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 54
Oyun simgesi görev çubuğunda kalıyor oyunu açmak istediğimde ise görev çubuğundaki simgeye tıklıyorum siyah ekran oluyor 1 2 sn sonra masaüstüne tekrar dönüyor.

Tomb Raider.
The Forest.
Resident Evil 5
Far Cry 3
Tam ekrandan atıyor.
Yazmayı unutmuşum GTA san andraeas ta da oluyor bu sorun.

Bu işinize yarayabilir https://answers.microsoft.com/tr-tr/insider/forum/all/herhangi-bir-oyunu-tam-ekran-yapınca-siyah/51d2572c-e120-4a72-a3d6-eb23da81ea45

Yeni konular

Geri
Yukarı