Oyunlara 800 TL para yatırmak çok mu?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Şu an hesapladım. 800 küsur para bayılmıştım oyunlara. Maddi bir sorunumuz yok. Benim de yine harcadığım kadar param duruyor köşede. Çok geldi 800TL. Sizce fazla mı, yoksa dışarıda eğlenmeye harcayacağım parayı oyunlara harcamam aynı şey mi olur? Bir tüylerim diken oldu.

Valorant, LOL gibi yatırdığınız parayı geri alamayacağınız bir oyun ise sakın yatırmayın çöp olur, fakat çok pahalı olmamak üzeri hikayeli oyunlar almakta bir sorun görmüyorum.

Şu an hesapladım. 800 küsur para bayılmıştım oyunlara. Maddi bir sorunumuz yok. Benim de yine harcadığım kadar param duruyor köşede. Çok geldi 800TL. Sizce fazla mı, yoksa dışarıda eğlenmeye harcayacağım parayı oyunlara harcamam aynı şey mi olur? Bir tüylerim diken oldu.
Dışarıda mı harcayacaksınız oyunlara mı harcayacaksınız o sizin kararınız, ama bu ekonomide oyunlara 800 TL vermek çok değil.

Valorant, LoL gibi yatırdığınız parayı geri alamayacağınız bir oyun ise sakın yatırmayın çöp olur, fakat çok pahalı olmamak üzeri hikayeli oyunlar almakta bir sorun görmüyorum.

DLC dışında sadece Rocket League'ye para yatırdı 50 TL'den fazla değil.

Dışarıda mı harcayacaksınız oyunlara mı harcayacaksınız o sizin kararınız, ama bu ekonomide oyunlara 800 TL vermek çok değil.

Yok hocam sadece kuzenlerle çıkarsam çıkıyorum fazla sosyal değilim.

Dostum ne sana keyif veriyorsa parayı oraya harcamak israfta değildir, saçmada değildir, çokda değildir. Ben sırf bu ay 5000 harcadım. Fazlaca oyun oynayan biriyim.

İmkanlarını zorlamadıktan sonra güzel vakit geçirmeye bak.

Geri
Yukarı