Oyunlara en fazla kaç TL verirsiniz?

Hocam okuma yazmanız yok mu? Bölgesel fiyatlandırma diyorum! Yani kurun olduğu gibi olmaması. Bölgesel fiyatlandırma 2 tl,60x2=120 TL.
Bölgesel fiyatlandırma diye bişey yok. Steam sadece öneri yapıyor. Ülkenin alım gücüne göre şu fiyattan satın diye. Uyup uymamak yayıncıya kalmış.

Konuya dönecek olursak, eğer oyun fiyatını hak ediyorsa o parayı düşünmem bile. Mesela CBP 2077 ve The Witcher 3 benim için büyük ve güzel örnek diyebilirim. Ancak Ubisoft gibi sürekli benzer oyunları yapan firmalara 100 TL'yi bile vermem, aklımdan da çıkmaz. O yüzden EA Play 1 yıllık aldım ve oyunların suyunu çıkarıyorum :)

Konuya dönecek olursak, eğer oyun fiyatını hak ediyorsa o parayı düşünmem bile. Mesela CBP 2077 ve The Witcher 3 benim için büyük ve güzel örnek diyebilirim. Ancak Ubisoft gibi sürekli benzer oyunları yapan firmalara 100 TL'yi bile vermem, aklımdan da çıkmaz. O yüzden EA Play 1 yıllık aldım ve oyunların suyunu çıkarıyorum :)
Hocam steam profilinize baktım son 2 haftada 5000 saat diyor :D Nasıl yaptınız?

Hocam steam profilinize baktım son 2 haftada 5000 saat diyor :D Nasıl yaptınız?
Birden çok oyunu açıp suyunu çıkardığım için olabilir, dedim ya Ubisoft'un oyunlarının suyunu çıkarıyorum diye :) O kadar para verdim, çıkarmak en doğal hakkım :) Saat başına oyun değiştiriyorum, genelde bunlar EA Play'den gelenler oluyor.

Geri
Yukarı