Oyunlara mobil veri ile giriş yapamamak

Görkem Silleci

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--------------------------------
- i7 12600H CPU
- RTX 4050 Laptop GPU
- 16GB 3200 MHz DDR4 RAM
- 1TB NVMe M.2 SSD
--------------------------------
Merhaba, bir süredir internetim olmadığı için bilgisayarda oyunlara mobil veri ile giriş yapıyorum fakat karşılaşma bulamıyorum, maça giriş sağlayamıyorum. Örneğin CS:GO girmeye çalıştığımda oyun arayüzünde hiçbir şey olmuyor fakat iş maça girmek olduğunda oyun server bulmuyor. Oyunda ağ sorunuyla karşılaşıyorum. İnternet hızımla vs alakası yok. Başka bir telefonda denediğimde oyuna giriş sağlıyordu fakat bu telefonda olmuyor.

Telefon: Oppo a55.

Mobil internetin ping değerleri yüksek olduğu için eşleşme bulmuyor yüksek ihtimal ile, CS:GO ayarlarında ideal eşleşme pingi gibi bir ayar vardı, onu arttırıp tekrar deneyin. Ancak mobil internet ile rekabetçi oyun maalesef oynanmaz.

Mobil internetin ping değerleri yüksek olduğu için eşleşme bulmuyor yüksek ihtimal ile, CS:GO ayarlarında ideal eşleşme pingi gibi bir ayar vardı, onu arttırıp tekrar deneyin. Ancak mobil internet ile rekabetçi oyun maalesef oynanmaz.
Maalesef alakası yok çünkü ping değerleri normaldi ve max. 90'ı görüyordum. Hıztestinde ise 30'a kadar düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı