Oyunlarda %0 Ekran Kartı Kullanımı Sorunu

Mert Can Ayhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese ! Sistemi yurt dışından almıştım bildiğiniz üzere. Fakat aldığım günden beri sorunlar peşimi bırakmıyor. Maalesef :cry: İlk sorunum Anakart üzerinde idi. Anakart sorunlu olduğu için iade etmiştim. Birkaç problem yüzünden yaklaşık 6 ay bilgisayarsız kaldım. Bu sefer ise sorun ekran kartında, ekran kartım nedense artık bazı oyunlarda %0 kullanımda bir sürü sürücü denedim fakat sorun aynı. Bellek hızı gayet normal iken, çekirdek hızı 550 MHZ gibi değerlerde sürünüyor. Oyunda 1 saniye falan düzeliyor her şey sonra bir daha donuyor 5 saniye donuk kalıyor, düzeliyor. Ardında hemen 1.5 saniye içerisinde tekrardan donuyor. Çok sıkıcı bir problem ve sinir edici. Ne yaptıysam sonuca ulaşamadım. Sorun belli ki kartda artık sıkıldığım için bu problemden kartı iade etmek istiyorum. Kartı yaklaşık 1 Ocak 2016 gibi bir zaman almıştım. Şimdi iade edersem ya 1 tane Asus GTX 1080 Strix ROG alacağım. Ya da 2 tane referans tasarım GTX 1070. Size sormak istiyorum. Amazon iade alır mı ? Alırsa kargo ücreti bana mı yansıyacak, yoksa Amazona mı ? Umarım ceza yemem cevaplarınıza cevap vermek istiyorum.
Not* Şöyle bir durum var benim ingilizcem vasat ötesi. :ıslık: Amazon ile nasıl iletişime geçmeliyim ? Parçayı Amerika'da yaşayan kuzenim alıp kargoladı bana. Ondan sipariş numarasını isteyeceğim. Sonra'da sizin yönlendirmeleriniz ile Amazon ile konuşacağım. Değerli cevaplarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı