Oyunlarda 0cx00007b hatası

mtlyank

Hectopat
Genellıkle oyunları actıgımda bu hatayı alıyorum. Sıstemım gayet uygun. İnternette çözüm olarak dll yukleme vs hepsını ama hepsını yaptım bi türlü açılmıyor. Forumda yeniyim lütfen yardım arkadaşlar çok teşekkurler...
0cx00007b başımın belası oldu. Eminim bu sorunu yasayan arkadaşlar var. Windows 10 crackli, tekrar windows kurulumu mu yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlar korsan mi?eğer başka bir konumdan taşımışsan yani kurulumları düzgün değilse olabilir.

Ama ondan önce ekran kartı ve directx güncellemelerini yapmanı öneririm. Olmazsa oyunları kaldırıp tekrar yükle.

Hocam .dll hatası verdi en başta netten buldum attım dosyaya sonrasında 0cx00007b hatası vermeye başladı bu arada gta 5 te aliyorum bu hatayı oyun ne yazıkki korsan ama orjinal almayı düşünüyorum ama öncelikle performansına bakmam lazım kasarsa hiç gerek yok zaten birde direct x i kuramıyorum bing bar hatası veriyor yani durum epey karışık bende pek anlamıyorum yardım pls

Hocam oyun korsan ise bu gibi hataların yaşanması pek de anormal değil. Orijinal bir oyun almanı öneririm.
DirectX kurmaya çalışırken nasıl bir hata veriyor? Ekran görüntüsü alabilir misin?

Hocam oyun korsan ise bu gibi hataların yaşanması pek de anormal değil. Orijinal bir oyun almanı öneririm.
DirectX kurmaya çalışırken nasıl bir hata veriyor? Ekran görüntüsü alabilir misin?
Hocam kurulum yapınca sağ altta bing bar hatası yazıyor.Pc Msi gl72 6qf ancak aksam atabilirim ekran görüntüsünü ben daha önceden .dll dosyalarını bu hatayı almam üzerine degistirdim internetten bulduğum .dll dosyaları ile orjinal oyuna gelirsek alacağım fakat ilk olarak performansa bakmam gerekiyor ne yapacagimi bilmiyorum:(

Hocam kurulum yapınca sağ altta bing bar hatası yazıyor.Pc Msi gl72 6qf ancak aksam atabilirim ekran görüntüsünü ben daha önceden .dll dosyalarını bu hatayı almam üzerine degistirdim internetten bulduğum .dll dosyaları ile orjinal oyuna gelirsek alacağım fakat ilk olarak performansa bakmam gerekiyor ne yapacagimi bilmiyorum:(
Benim de birçok .dll hatam oldu ancak internette koskoca .dll arşivlerinden indirdiğim hiçbir .dll'nin faydası olmadı. Öyle bir sorunum olduğunda genelde dosyaları o oyunun bir kopyasını bulup,inceler sonra yeniden yüklerim. Oyun kurulumunda belki bir eksiklik olabilir?
Ayrıca şu DirectX bing bar hatasını zahmet olmayacak ise ekran görüntüsü alarak atabilir misin?

Benim de birçok .dll hatam oldu ancak internette koskoca .dll arşivlerinden indirdiğim hiçbir .dll'nin faydası olmadı. Öyle bir sorunum olduğunda genelde dosyaları o oyunun bir kopyasını bulup,inceler sonra yeniden yüklerim. Oyun kurulumunda belki bir eksiklik olabilir?
Ayrıca şu DirectX bing bar hatasını zahmet olmayacak ise ekran görüntüsü alarak atabilir misin?
Zahmet olayı yok kesinlikle hatta yardim ettiğin için minnettarım fakat pc evde ancak aksam atabilirim dll hatalarini bulan bir program var sanırım bu programla bulup hataları sana upload etsem yardım edebilirmisin acaba? Bir de direct x dışında kırmam gereken başka programlar varmı? Program bu;http://www.dependencywalker.com/depends22_x64.zip

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı