Çözüldü Oyunlarda 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BERO12

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı sıfırlamadan önce The Witcer 2 oynuyorum, sonra sıfırladım bilgisayarı. Pro'dan home'a geçtim, ve bu hatayı bazı oyunlarda almaya başladım nasıl çözerim?

Log klasörü: Yeni klasör – Google Drive

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Size verdiğim kurulum paketleri ne hikmetse Visual C++ 2008'e ait görünüyor. Neden böyle oldu bilmiyorum fakat sizin Visual C++ 2010 paketini kurmanız gerekiyor.

Belirtilen DLL dosyasını sildiyseniz aşağıdaki paketleri kurup tekrar deneyin bakalım.

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-06 214131.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-06 214131.png
    121,1 KB · Görüntüleme: 21
Oluşturduğunuz üç raporda da sorun aynı dosyadan kaynaklı görünüyor. Son bir kez daha sıfırdan yeni bir rapor oluşturabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size verdiğim kurulum paketleri ne hikmetse Visual C++ 2008'e ait görünüyor. Neden böyle oldu bilmiyorum fakat sizin Visual C++ 2010 paketini kurmanız gerekiyor.

Belirtilen DLL dosyasını sildiyseniz aşağıdaki paketleri kurup tekrar deneyin bakalım.

vcredist_x86.exe

vcredist_x64.exe

Bu seferkiler doğru ilk başta dediğinizi yaptım. Çok teşekkür ederim oldu be en sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı