Oyunlarda akıcı klip çekimi

GTX 1070

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Fare ile yapınca takılıyor gibi oluyor net bir görüntü olmuyor. Oyun klibi çekerken klavye ile kullanacağım macro, yazılım, program var mıdır? Yapmak istediğim şey örnekteki gibidir.

Fare ile yapınca takılıyor gibi oluyor net bir görüntü olmuyor. Oyun klibi çekerken klavye ile kullanacağım macro, yazılım, program var mıdır? Yapmak istediğim şey örnekteki gibidir.

Hocam takılmadan kastınız drop mu giriyor, yoksa siz elinizle fareyi akıcı bir şekilde oynatmak isteyip de oynatamadığınızdan dolayı olan kesik görüntü mü?

AMD software kullanıyorum klipler için. Kaynak 60FPS sorun çıkarmadı hiç.

Sanırım bahsettiği şey farenin düzensiz ve keskin hareketi yüzünden çekimin akıcı gözükmemesi. Makro kullanabilir veya oyundan hassasiyeti düşürerek fare kullanabilirsin. DPI düşürmekte işe yarar.

Ancak tavsiyem gamepad kullanman. Analog ile hareketler daha akıcı ve yavaş oluyor. Spline gibi efektler kullanmayada müsahit.

Sanırım bahsettiği şey farenin düzensiz ve keskin hareketi yüzünden çekimin akıcı gözükmemesi. Makro kullanabilir veya oyundan hassasiyeti düşürerek fare kullanabilirsin. DPI düşürmekte işe yarar.

Ancak tavsiyem gamepad kullanman. Analog ile hareketler daha akıcı ve yavaş oluyor. Spline gibi efektler kullanmayada müsahit.

Hocam doğru anlamışım o zaman. Bende bu linkteki gibi klipler yapıyorum. Ve her oyun maalesef gamepad kullanmaya izin vermiyor. DPI düşürmek iyi bir çözüm bence. Ben bu şekilde yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı