Oyunlarda Alınan "A monitor program has been found running in your system" Hatası

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşım PointBlank oyununu indir demişti. Oyunu indirdim. Kurdum ve girmeyi denedim fakat bana şu hatayı verdi: "A monitor has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program." Önceden oynadığım Zula oyununda da aynı hatayı almaya başladım. Sorun nedir?

Screenshot_1.png

Alttaki PointBlank'ın hatası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşım PointBlank oyununu indir demişti. Oyunu indirdim. Kurdum ve girmeyi denedim fakat bana şu hatayı verdi: "A monitor has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program." Önceden oynadığım Zula oyununda da aynı hatayı almaya başladım. Sorun nedir?

Eki Görüntüle 286961

Alttaki PointBlank'ın hatası.

Aynı hata bende de olmaya başladı yardım lütfen.

Merhabalar, hatadan anladığım kadarıyla : Monitör sistem programını çalıştırmakta başarısız oldu. Lütfen, RAM/hafıza'yı çıkartıp takın ve programı tekrardan başlatın.

Memory: Hafıza/RAM.
Running: Çalışma.
System: Sistem.
Unload: Yükleyememek/Çıkartmak.
Restart: Tekrar.

Bu konuyu araştıracağım merak etmeyin. En geç yarına cevap verebilirim. En erken saat 18:00'da cevap verebilirim. :)

İyi günler. İyi forumlar.

Merhabalar, hatadan anladığım kadarıyla : Monitör sistem programını çalıştırmakta başarısız oldu. Lütfen, RAM/hafıza'yı çıkartıp takın ve programı tekrardan başlatın.

Bu konuyu araştıracağım merak etmeyin. En geç yarına cevap verebilirim. En erken saat 18:00'da cevap verebilirim. :)

Konu Mart ayında açıldı ve çözdüm konuyu yinede teşekkürler.
Aynı hata bende de olmaya başladı yardım lütfen.
Konu açarsanız yardımcı olurlar bende hatırlamıyorum nasıl çözdüğümü.

aylar olmuş hala araştırmadınız sanırım

aylar olmuş hala araştırmadınız sanırım

Merhabalar, ilk öncelikle evet araştırmadım.

Ben hacking platformları ve sunucuları kurdum. Bundan dolayı, Technopat kayıt olduğumdan beri yaklaşık 1 ay takıldım. 1Ay sonunda buraya çok nadir girdim.

Hem zaten sorun çözülmüş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı