Çözüldü Oyunlarda ani donma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayrx

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar bugün bilgisayarım hacklendi bayağı bayağı hatta hackleyen kişiyle not defteri üzerinden konuştuk bir o yazdı bir ben 5 dakika sonra sistemi kapatıp format attım. Hiçbir verim çalınmadı ancak hem Windows 11 hem de Windows 10 da ikisini de yükledim bugün SSD HDD sıfırlayarak tüm oyunlarda bir anda takılıyor. Aniden sonra geri geliyor. Çözüm bulamadım bir türlü, ne yapmam gerek?

Çözüm
Diskiniz bozulmuş olabilir. Oyunları sadece SSD'ye kurup dener misiniz? Bir de arkadaşlarınıza dikkat edin yüksek ihtimalle onlardan biri size trojan atıp hacklemiştir. Arkadaşlarım bana da yapmaya çalıştılar ama beceremediler ben onlara yaptım sonra :D
Diskiniz bozulmuş olabilir. Oyunları sadece SSD'ye kurup dener misiniz? Bir de arkadaşlarınıza dikkat edin yüksek ihtimalle onlardan biri size trojan atıp hacklemiştir. Arkadaşlarım bana da yapmaya çalıştılar ama beceremediler ben onlara yaptım sonra :D

Çözüm

Deniyeyim.

Evet HDD çıkarınca normale döndü sanırım HDD bozuldu boşuna Windows 11'den geri Windows 10'a döndük. Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı