Oyunlarda ani ping yükselmesi

charm

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Eskiden Türk Telekom kullanıyordum sıkıntı yoktu Turkcell'e geçtiğimden beri oyunlarda ping aniden 10'dan 500'e çıkıyor sonra geri düşüyor sonra yine aynısı oluyor. Ekipleri çağırdık düzelttiler fakat hala sorunum devam etmekte telefondan oyun oynadığım zaman ping sıkıntısı olmuyor. Sadece bilgisayarda oluyor.

Ethernet kablonu kontrol etmeyi dener misin bir de kablon CAT 5 mi 6 mı onu kontrol etsene üzerinde yazar kabloda herhangi bir ezik vs. varsa da olabilir.

Ethernet kablonu kontrol etmeyi dener misin bir de kablon CAT 5 mi 6 mı onu kontrol etsene üzerinde yazar kabloda herhangi bir ezik vs. varsa da olabilir.
Kabloda ezik vs. olucağını zannetmiyorum daha yeni takıldı üstelik bu problem sadece bilgisayarımda oluyor mesela telefonda Wild Rift oynarken pingim çıkmyor ama bilgisayarda oyun oynarken 20'den aniden 500'e çııkıyor sonra geri iniyor.

Bende Superonline VDSL kullanıyorum ve bahsettiğiniz sorunu bende yaşıyorum. CS:GO oynarken 47-48 olan pingim aniden 250-300'lere fırlıyor ve paket kaybı oluyor sonra da 10 saniye içinde normal değere düşüyor. Superonline'dan kaynaklı bir sorun...

Bende Superonline VDSL kullanıyorum ve bahsettiğiniz sorunu bende yaşıyorum. CS:GO oynarken 47-48 olan pingim aniden 250-300'lere fırlıyor ve paket kaybı oluyor sonra da 10 saniye içinde normal değere düşüyor. Superonline'dan kaynaklı bir sorun...
Hocam çok can sıkıcı olmaya başladı bir yere kadar dayandım artık kafayı yemek üzereyim.
Vdslmi fibermi TT altyapısımı Turkcell altyapısımı.
Nereden öğrenebilirim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı