Oyunlarda Anlık Takılmaya Yol Açmayacak HDD Önerisi

Arkadaşlar hazır Hdd konusu açılmışken benim şuan kullandığım Hdd'de sorun varmı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    54,8 KB · Görüntüleme: 45
Benim tavsiyem 240 GB aynı fiyata SSD almanız. Daha yüksek performans alırsınız. Boyutu biraz düşük ama bence yeterli bir boyuta sahip. Dosyalarınızı kaydetmek için ise eski HDD nizi kullanırsınız.
Arkadaşlar benim HDD 2 yıllık, eskidi galiba. Oyunlarda kaplamalar geç yükleniyor ve anlık takılmalar oluyor. SSD'ler çok pahalı ve depolama alanı çok az. Bana güzel bir HDD önerebilir misiniz? Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache Sata 3 Sabit Fiyatı bu güzele benziyor, yorumlarda da bayağı övmüşler.

2 Yıllık HDD'nin bozulacağını pek zannetmiyorum. HDD'lerin hızları zaten belli bir seviyede kalıyor. Takılmaların yaşanması doğal.
Arkadaşlar benim HDD 2 yıllık, eskidi galiba. Oyunlarda kaplamalar geç yükleniyor ve anlık takılmalar oluyor. SSD'ler çok pahalı ve depolama alanı çok az. Bana güzel bir HDD önerebilir misiniz? Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache Sata 3 Sabit Fiyatı bu güzele benziyor, yorumlarda da bayağı övmüşler.
Tabi anlık takılmanın sebebi sadece Disk değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı