Çözüldü Oyunlarda diyalog sesleri yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Poyraz_Karayel

Hectopat
Daha fazla  
Steam için Sekiro ve Witcher 3; Epic Games için RDR 2, Rise of the Tomb Raider oyunlarımda tüm sesler olmasına karşın konuşma sesleri yok. Sinematik izlerken sadece alt yazı okuyabilirim, ses gelmiyor. Çözümünü bilen var mıdır? Sadece bu oyunlarda sesler yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunların orijinal olduğuna emin miyiz? Çünkü bu tam bir FitGirl sorunu gibi duruyor. Ama dediğin gibi Steam vs. Olduğunu varsayıyorum oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula bir.
Oyunların orijinal olduğuna emin miyiz? Çünkü bu tam bir FitGirl sorunu gibi duruyor. Ama dediğin gibi Steam vs. Olduğunu varsayıyorum oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula bir.

Çözüm
Steam ve Epic dediğine göre orijinaldir herhalde.

Oyunların orijinal olduğuna emin miyiz? Çünkü bu tam bir FitGirl sorunu gibi duruyor. Ama dediğin gibi Steam vs. olduğunu varsayıyorum oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula bir.

Doğrulama yapınca Sekiro düzeldi, teşekkür ederim.
Başka bir forumda Direct X kaldırıp tekrar kurunca olduğu yazılmış onu deneyip not düşerim. Oyunlarım orijinal dediğim gibi steam ve epic.

Steam ve Epic dediğine göre orijinaldir herhalde.

Orada ince bir şaka var. Hani Steam dolandırmış anlamında bir şakaydı da neyse :)
Doğrulama yapınca Sekiro düzeldi, teşekkür ederim.
Başka bir forumda Direct X kaldırıp tekrar kurunca olduğu yazılmış onu deneyip not düşerim. Oyunlarım orijinal dediğim gibi Steam ve Epic.

Genelde dosyaların eksik inmesinden kaynaklanan bir sorum ya da yazılım çakışması sonucu oluşan bir durum bu. Sonucunu merakla bekliyor olacağım.

Orada ince bir şaka var. Hani Steam dolandırmış anlamında bir şakaydı da neyse :)

Genelde dosyaların eksik inmesinden kaynaklanan bir sorum ya da yazılım çakışması sonucu oluşan bir durum bu. Sonucunu merakla bekliyor olacağım.

Direct X ile RDR ve Tomb Raider sıkıntısı geçti ama Witcher ne yapsam düzelmiyor.

Son düzenleme:
Eziyet olacak ama deneyeceğim artık napalim başka bir çözüm kalmadı sanırım.

Silip sıfırdan kurunca sorun düzeldi. İlginiz için teşekkürler.

Sorununun çözülmesine sevindim. İyi eğlenceler.
Çok teşekkür ederim. İlk çözümüm bu benim. :)

Geri
Yukarı