Oyunlarda Dll Eksik Hatası

TheWolverine07

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarıma format attım. Windows 10 kuruluydu bir değişiklik yapmadım yine Windows 10 Pro kurulu. Oyunları kurduğumda şu dll eksik bu dll eksik gibi hatalar, Gta 5.exe görüntü hatası gibi hata veriyor. Yüklemem gereken fazladan bir uygulama var mı? Directx 12 yüklü diye biliyorum Dxdiag'a baktım directx 12 gösteriyor sürümü. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyaları orijinal değil fakat oyunları ilk denemem değil oyunlar çalışıyordu fakat formattan sonra aynı dosyalar hata verdi.

Ben bu hatayla karşılaşırdım zamanında ve gerekli dll'leri indirir system32'ye atardım. Sonra bir oyuna denk geldim. İşin içinden çıkamadım. Sonra çareyi frameworkü güncellerek ve microsoft visualleri güncelleyerek buldum. Bunun sebebi de güncel olmayan windowslar aslında.

Ben bu hatayla karşılaşırdım zamanında ve gerekli dll'leri indirir system32'ye atardım. Sonra bir oyuna denk geldim. İşin içinden çıkamadım. Sonra çareyi frameworkü güncellerek ve microsoft visualleri güncelleyerek buldum. Bunun sebebi de güncel olmayan windowslar aslında.
Dediklerinizi yaptım fakat aynı hatalar devam ediyor

Programı bilgisayarınıza kurun ve bir tarama gerçekleştirin. Sorun ortadan kalkacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı