GFSDK_SSAO_D3D11.win32.dll bilgisayarınızda eksik

Gaxle

Hectopat
Daha fazla  
Arma 3 adlı oyunumda aşağıdaki hatayı alıyorum. Klasik olarak dll'yi internette arıyorum ama tam olarak böyle bir dll çıkmıyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
bandicam 2016-04-25 17-01-47-665.jpg

Bu sorunun çözümü web'de bile yok. Nasıl bir sorun ise artık. :D

Büyük ihtimalle korsan. Reloaded versiyonların kurulumu bitince opsiyonel olarak DirectX kurmak isteyip istemediğinizi soruyor. Kurmayınca bazen dll eksik hatası verebiliyor. Orjinal ise DirectX web installer kurun düzelebilir.

Büyük ihtimalle korsan. Reloaded versiyonların kurulumu bitince opsiyonel olarak DirectX kurmak isteyip istemediğinizi soruyor. Kurmayınca bazen dll eksik hatası verebiliyor. Orjinal ise DirectX web installer kurun düzelebilir.
Malesef kurulumsuz korsan arma 3 de kurulum versiyonunu bulamadım. Birde bu sorun oyunun patchlerini yükledikten sonra oldu.

Merhaba arkadaşlar çözüme ulaşamadım bildiğim kadarıyla windows 10 bu dll eksiklerini otomatik olarak tamamlayabiliyordu. Windows 7 'den Windows 10' a yükselttim oyunu sildim ve şimdi üst versiyonunu indiriyorum. 2 gün sonra ulaştığım cevabı yazarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı