Oyunlarda Dokularda ve Gölgelerde Bozulma ve Titreme Sorunu

Kovboy1234

Hectopat
Daha fazla  
Oynadığım oyunların bir kısmında özellikle GTA 5, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, The Witcher 3, Dying Light ve Far Cry 4'te bu sorunu yaşadım. MSAA'yı açmama rağmen dokularda titreme ve gölgelerde pixelleşme oluyor. Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands oynarken çimlerde karıncalanmaya benzer bir şey oluyordu. Sanki dokular bozuluyor gibiydi ve çimlerin köşesinde pixelleşmeler oluyordu. Nvidia denetim masasında biraz ayar yapmaya çalıştım ama sorun düzelmedi. Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum ama yine bu sorun düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
İşletim sistemim Windows 10 Sürüm 1703. Ekran kartının sürücüsü güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Fotoğraflarda pek belli olmuyor gibi ama oyun içinde oynadığımız karakteri hareket ettirince gölgeler tırtıklı oluyor ve dokularda sanki biraz bozulma ve titreme oluyor. Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands oynarken ağaçlar ve çimlerde bozulmalar oluyor.
@efens2 Hayır, benimkiyle seninki aynı değil. Benimkinde oyunun içinde görüntü bozuklukları oluyor.

RESİM 4.jpg

RESİM 5.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı