Oyunlarda düşük gecikme için modem önerisi

Meddmen

Hectopat
1000TL'ye oyunlarda düşük gecikmeyi sağlıyabilecek bir modem önerebilir misiniz? Superonline 100Mbps internet kullanyorum. Görselde Wi-Fi'de kim?

Ekran Alıntısı.PNG

SE yok tek interneti ben kullanıyorum ama normalde donload artı70 oluyor.

1000TL'ye oyunlarda düşük gecikmeyi sağlıyabilecek bir modem önerebilir misiniz? Superonline 100Mbps internet kullanyorum. Görselde Wi-Fi'de kim?

Eki Görüntüle 2155885

Dünyanın en iyi modemi de kullansan superonline'nın rezilliğini giderebileceğini sanmıyorum maalesef. Bu İSS'yi bende kullanıyorum pişmanlıktan başka hiçbirşey değil.

Tenda V12 kendim 1 yıldır kullanıyorum 1200MBPS ve 5G desteğide var gayet kaliteli ürün uzaktan da gayet iyi çekiyor.

Eki Görüntüle 2155885

Hocam biraz konudan bağımsız gibi olacak fakat bu görseldeki testi nereden yapıyoruz?

Sitenin verileri pek güvenilir gelmedi, kendi internetime 51 ms diyor fakat denediğim birkaç oyunda TR serverinde 6 ms Frankfurt'ta 40 ms ve altı alıyorum halbuki.

Tenda V12 kendim 1 yıldır kullanıyorum 1200MBPS ve 5G desteğide var gayet kaliteli ürün uzaktan da gayet iyi çekiyor.

Tenda modem yıllarca kullandım , ve v12 serisi normalde v1200 olarak piyasadaydı ,v12 olarak revize edildi ama yine de ısınma sorunu var ,yüksek hızlı internetlerde daha çok ısınacaktır ,benim modem başlarda fark etmemiştim ama sonradan kopmalar yaşayınca anladım ki yoğun kullanımda ısınınca gerçekten kopuyor , ben altına boşluk yaparak biraz azaltmıştım ama v12 çok araştırdım ,kopma sorunu ve ısınma sorunu halen var deniliyor
Ben de şuan modem arayışındayım aslında tenda sağlam uzun yıllar gidiyor ama ısınmadan çok etkileniyor ve Qos ayarı çok başarısız, bir cihazda video açılmışsa ,diğer cihazlar işkence çekiyor .

Ben Archer vr600 almayı düşünüyorum veya vr2100 ama vr600 daha iyi ve stabil deniyor.

Tenda modem yıllarca kullandım, ve V12 serisi normalde V1200 olarak piyasadaydı, V12 olarak revize edildi ama yine de ısınma sorunu var, yüksek hızlı internetlerde daha çok ısınacaktır, benim modem başlarda fark etmemiştim ama sonradan kopmalar yaşayınca anladım ki yoğun kullanımda ısınınca gerçekten kopuyor, ben altına boşluk yaparak biraz azaltmıştım ama V12 çok araştırdım, kopma sorunu ve ısınma sorunu halen var deniliyor.
Ben de şu an modem arayışındayım aslında Tenda sağlam uzun yıllar gidiyor ama ısınmadan çok etkileniyor ve QoS ayarı çok başarısız, bir cihazda video açılmışsa, diğer cihazlar işkence çekiyor.

Ben Archer VR600 almayı düşünüyorum veya VR2100 ama VR600 daha iyi ve stabil deniyor.

Hiçbir sorun yok bende hiç ısınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı