Oyunlarda DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG hatası

nota senseii

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartı GTX 1050 ekran kartı sürücüsünü DDU ile silip GeForce Experience'tan son sürümünü yüklediğim halde FIFA Online gibi Battlefield 4 gibi bazı oyunlarda bu hata yı alıyorum. Valorant oynarken hiç sorun yaşamadım FIFA, Battlefield, PUBG, Rust tarzı oyunlarda niye böyle oluyor? GTX 1050 drictex12'yi desteklemiyor ama laptop DirectX12 ondan mı kaynaklanıyor acaba? Bilen biri varsa yardım ederse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• DirectX Error 31.08.2021 07_15_38.png
    DirectX Error 31.08.2021 07_15_38.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Probleminizi çözer mi bilmiyorum ancak ama

bir yeni sürüm daha var sizde 471.68 yüklü sanırım. Windows güncellemelerini kontrol ettiniz mi?
GTX1050 DirectX12 ile uyumlu, tüm özellikleri ile olmasa da problemin ondan olacağını sanmıyorum.

Bence ekran kartın ısınıyor. Isınınca kendini kapatıyor.

Öncelikle Laptop kullanıyorum laptop çift fan ayrıyeten 4 fanlı soğutucu kullanıyorum 70 dereceyi geçmiyor eğer dediğin gibi ekran kartı ısınıp kendini kapıyorsa nasıl bir önlem alabilirim?
Probleminizi çözer mi bilmiyorum ancak ama.

Bir yeni sürüm daha var sizde 471.68 yüklü sanırım. Windows güncellemelerini kontrol ettiniz mi?
GTX1050 DirectX12 ile uyumlu, tüm özellikleri ile olmasa da problemin ondan olacağını sanmıyorum.

Verdiğiniz sürücüyü kullanıyorum zaten Windows Update'i sürekli düzenli olarak güncelliyorum. Ona rağmen bu hatayı alıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı