Çözüldü Oyunlarda Ekran Kartı Kullanımı %0

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusufcan1636

Hectopat
Yer
BURSA
RX 560 ekran kartım kullanımı %0 oluyor oyun donuyor tekrar arttığında düzeliyor ve tekrar %0 oluyor PSU'yu değiştirdim, yine aynı Thermaltake 500W taktım aynı düzelmiyor.

Çözüm

Tümünde oluyor. GTA 5 en çok PUBG Mobile de.

Tümünde.

i5 3470
RX 560 2 GB.
4 GB RAM ( 8 yapacağım)
Anakart Afox M5 gibi bir şey di modeli.
Selamın aleyküm arkadaşlar benim bilgisayarımda RX 560 ekran kartı var ve ekran kartı kullanımı hep % 0 oluyordu ve oyun donuyordu şimdi çözümü anlatıyorum

RAM'iniz 4 GB ise 8 GB yapın takılmalar falan donmalar neredeyse giriyor ama asıl suçlumuz HDD HDD de oluşan Dead sektörler gibi sorunlardan dolayı oyunlar donar ve ekran kartı boşa çıkar %0'a düşer bizde ekran karı suçlu sanarız asıl sorun HDD'dendir ben şu an RAM'i yükselttim neredeyse düzeldi HDD'yi de değişince tam olarak düzeliceğiden eminin tamirci ile bulduk sorunu sonunda çozdük profilime bakın bu sorun yüzünden 2 3 tane konu açtım ama sonunda sorunu buldum inşallah sizinde işinize yarar.

Tümünde oluyor. GTA 5 en çok PUBG Mobile de.

Tümünde.

i5 3470
RX 560 2 GB.
4 GB RAM ( 8 yapacağım)
Anakart Afox M5 gibi bir şey di modeli.
Selamın aleyküm arkadaşlar benim bilgisayarımda RX 560 ekran kartı var ve ekran kartı kullanımı hep % 0 oluyordu ve oyun donuyordu şimdi çözümü anlatıyorum

RAM'iniz 4 GB ise 8 GB yapın takılmalar falan donmalar neredeyse giriyor ama asıl suçlumuz HDD HDD de oluşan Dead sektörler gibi sorunlardan dolayı oyunlar donar ve ekran kartı boşa çıkar %0'a düşer bizde ekran karı suçlu sanarız asıl sorun HDD'dendir ben şu an RAM'i yükselttim neredeyse düzeldi HDD'yi de değişince tam olarak düzeliceğiden eminin tamirci ile bulduk sorunu sonunda çozdük profilime bakın bu sorun yüzünden 2 3 tane konu açtım ama sonunda sorunu buldum inşallah sizinde işinize yarar.

Çözüm

Geri
Yukarı