Oyunlarda ''ekran kartı sürücüsü çöktü'' hatası

toramanxd

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar öncelikle. Galax RTX2060 6 GB ekran kartım var.2.el olarak aldım. OC yapılmadı.
Sorunuma gelirsek bazı oyunlarda ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum. Technopat Sosyal'de yer alan bu sorun hakkındaki diğer konulara baktım ama maalesef bir çözüm bulamadım. Valorant - Sea of Thieves gibi oyunlarda bu hatayı alıyorum lakin Cyberpunk oynarken bu hatayı almadım. DDU ile sürücüyü silip hızlı kurulum yaptım fakat olmadı. Hatayı aşağıda görsel olarak ekliyorum. Bu durumdan müzdarip arkadaşlar çözüm bulduysa yardım bekliyorum.

dddd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi forumlar. 2 ay kadar önce bu konuyu açmıştım. Verilen 2 cevabı da yaptım. Tatilde olduğum için bakamamıştım bilgisayara. 1 haftadır denemediğim çözüm kalmadı. En son çare olarak format attım. Olmayınca sürüm değiştim en stabil olduğunu duyduğum Windows 10 Pro 1909 olanı yükledim. 1 2 gün sıkıntı yok gibiydi düzeldi sandım lakin şu an ayın hatayı veriyor. Ekran kartı belleğinde sorun olabileceğini okudum. Servise yollayacağım. Yollamadan önce başka bir yolunu bilen varsa yazabilir mi acaba?

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırdıktan sonra linkteki sürücüyü kurun.
Yardım edebilecek birisi yok mu ?

Son düzenleme:
Herkese iyi forumlar. 2 ay kadar önce bu konuyu açmıştım. Verilen 2 cevabı da yaptım. Tatilde olduğum için bakamamıştım bilgisayara. 1 haftadır denemediğim çözüm kalmadı. En son çare olarak format attım. Olmayınca sürüm değiştim en stabil olduğunu duyduğum Windows 10 Pro 1909 olanı yükledim. 1 2 gün sıkıntı yok gibiydi düzeldi sandım lakin şu an ayın hatayı veriyor. Ekran kartı belleğinde sorun olabileceğini okudum. Servise yollayacağım. Yollamadan önce başka bir yolunu bilen varsa yazabilir mi acaba?

Yardım edebilecek birisi yok mu ?
İyi günler Sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı