Oyunlarda en sevmediğiniz boss

1609603123752.png

Pokemon Ultra sun ve Ultra moon oyunundan Ultra Necrozma.
Kendisi tüm pokemonlarıma tek atıp durdu. Bir gün boyunca uğraşıp öyle yenebildim.

Sekiro Lady Butterfly guide: how to cheese the burning temple boss |  PCGamesN

İsmi Lady butterfly. 8 saat uğraşmıştım kesmek için.

Oyun: Sekiro.
Ben tek atmıştım tuhaf bir şekilde.
Eredin çok güçsüz bir boss idi, güçlü olsaydı cidden iyi bir boss olurdu. Imlerith çok daha güçlüydü, bana göre Witcher 3'ün boss'u Imlerith.
Bence ikiside aşırı kolaydı.

Daha önce de birisi Miraak dedi ama bu herif aşırı uyanık, keseceğim zaman ölmek üzereyken bug'a giriyor ve dolayısıyla ölmüyor. Oyun korsan olsa anlam vereceğim ama korsan oyun da oynamam. Ölümüne yakın bug'a giriyor ve donup kalıyor! İşin kötüsü hasar da işlemiyor kendisine. 7-8 defa denedim sürekli bug'a girdi. DLC'yi en baştan oynadım gene bug'a girdi. Oyunu sildim birkaç ay sonra yükledim, en baştan DLC'yi oynadım gene ölmek üzere bug'a girdi ve ölmekten yırttı. Bana denk gelen oyunda mı bu sorun var yoksa Miraak mı şerefsiz anlamadım gitti.

Kendisine bolca küfür etmeme sebep olmuştu, Miraak bey...

Eki Görüntüle 812218
Birkaç kere yendim Miraak'ı birinde iki kılıç diğerinde büyücüyken. Önden Dremora yollaya yollaya girişiyordum efsanevide buna rağmen zorlamıştı ama keyifliydi :D bunun dışında Azura görevinde kanser olmuştum ben. Onda da Allah razı olsun dremoralar sayesinde geçtim ama bir yerlerimden kan aldılar. Özellikle ilk oynayışımda cahilliğime geldi 20 kere falan öldüm temizinden. Sonra uyumak zorunda kalıp sabah canlı derslerim bittiği zaman girişip yenmiştim. Ah ah Skyrim keşke daha fazla dlc olsaydı... bu dlc harikaydı.

Daha önce de birisi Miraak dedi ama bu herif aşırı uyanık, keseceğim zaman ölmek üzereyken bug'a giriyor ve dolayısıyla ölmüyor. Oyun korsan olsa anlam vereceğim ama korsan oyun da oynamam. Ölümüne yakın bug'a giriyor ve donup kalıyor! İşin kötüsü hasar da işlemiyor kendisine. 7-8 defa denedim sürekli bug'a girdi. DLC'yi en baştan oynadım gene bug'a girdi. Oyunu sildim birkaç ay sonra yükledim, en baştan DLC'yi oynadım gene ölmek üzere bug'a girdi ve ölmekten yırttı. Bana denk gelen oyunda mı bu sorun var yoksa Miraak mı şerefsiz anlamadım gitti.
Yenilince canı en baştan dolup yine geliyordu Miraak bey ondan dolayıdır.

Geri
Yukarı