Oyunlarda Format Sonrası FPS Düşüşü

Erasmus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün bilgisayarım formattan geldi. ( bilindik bir yerde yaptırdım tanıdık yani ) Anında League of Legends (grafikleri very low falan yaptım hepsini yine hiçbir şey fark etmedi ama normalde ultrada 30 FPS ) ve Steam hesabımdan son günlerde bağlandığım Street Fighter 4'ü indirdim. LoL'de normalde 30 FPS rahat alırken formattan gelince en fazla 4-5 FPS olmaya başladı. Street Fighter da aynı, kısacası her oyunda böyle. Driver'ı falan güncelledim, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdık dediğin adam RAM, ekran kartı veya işlemcini değiştirmiş olmasın? İlk önce bunları kontrol et.

Selam, aynı sorun bende de oldu. Format sonrası oynadığım 2 oyunda (CS ve LoL) fps aşırı derecede düştü. (formatı kendim attım). Performans ayarlarını en yüksek yaptığım halde sorun devam ediyor ve güncel driverlar da yüklü. Sistem Windows 7 Ultimate 32 bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı