Oyunlarda FPS, CPU, GPU göstergesi kapatma

v1etto

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda sol üst köşede FPS göstergesi var nasıl kapatırım bilen var mı? Diğer oyunlarda bu gösterge yok.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-07_113037205.png
    resim_2022-11-07_113037205.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 38
Skyrim'de böyle bir ayar yok. Yüklediğiniz bir moddan kaynaklı olabilir. Mod ayarlarına bakın. Mod yüklemediyseniz sistemde bu değerleri gösteren bir uygulama vardır. AMD GPU ise ayarlarını falan kontrol edin.

Klavyede NumLock tuşlarının oradaki "*" tuşuna basar mısınız başka yerde böyle çözmüşler.

Klavyede NumLock tuşlarının oradaki "*" tuşuna basar mısınız başka yerde böyle çözmüşler.

İşe yaramadı.

Skyrim'de böyle bir ayar yok. Yüklediğiniz bir moddan kaynaklı olabilir. Mod ayarlarına bakın. Mod yüklemediyseniz sistemde bu değerleri gösteren bir uygulama vardır. AMD GPU ise ayarlarını falan kontrol edin.

Advanced System Care, Driver Booster falan kullanıyorum onlardan olabilir mi?

IOBit ürünlerini kullanmanızı önermem. ASC ve Driver Booster IOBit firmasına ait. ASC içerisinde bu tarz bir ayar olabilir bilmiyorum. Disk bakımı için Wise Disk Cleaner yeterli olacaktır.

IObit ürünlerini kullanmanızı önermem. Asc ve Driver Booster IObit firmasına ait. Asc içerisinde bu tarz bir ayar olabilir bilmiyorum. Disk bakımı için Wise disk cleaner yeterli olacaktır.

Sorunu çözdüm IObit uygulamalarındaymış arka plandan silip tekrar girdim bu sefer çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı