Çözüldü Oyunlarda FPS oranını hangi programla veya nasıl görebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
En sık kullanılar program Fraps'dır. İndir kur tıkla aç, ve oyuna gir... Üstde sarı rakamlar olacak, orda mesela 50 yazıyor ise FPS (Kare Saniye) değeri odur.

30 Saniye. Fakat ücretsiz daha uzun süre çeken programlar var. Arkadaşımda vardı bir tane ücretsiz, istediğin kadar çekiyor... Birde full HD video alıyor. İsmini hatırlamıyorum ama, normalde ücretsiz programlar kötü çekim yapardı ama bu full HD çekiyor. Yine Google'den ekran görüntüsü alma programı diye arama yaparsan bir çok bedava program çıkacakdır.

Ben bunu öneririm. Camtasia Studio

30 Saniye. Fakat ücretsiz daha uzun süre çeken programlar var. Arkadaşımda vardı bir tane ücretsiz, istediğin kadar çekiyor... Birde full HD video alıyor. İsmini hatırlamıyorum ama, normalde ücretsiz programlar kötü çekim yapardı ama bu full HD çekiyor. Yine Google'den ekran görüntüsü alma programı diye arama yaparsan bir çok bedava program çıkacakdır.

Ben bunu öneririm. Camtasia Studio

Ama bu deneme sürümü. Ben de arıyorum oyunlarda çekim yapabilen ücretsiz bir program, ücretsiz CamStudio var oyun içinde (3 boyutlu uygulamalarda) video çekemiyor. Oyun videosu çekmek için ücretsiz bir program varsa iyi olur aslında.

Ücretli programlar daha iyi tabikide... Aslında sistemin ve işlemcin güzel ise ücretsiz bir program ile'de güzel çekimler yapabilirsin. Burada işlemciye büyük iş düşüyor. İşlemcinin rolü böyle şeylerde önemli. Şuan için en iyi tercih CamStudio gibi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı