Oyunlarda Gamepad Vibration Sorunu

YusufEmir000

Hectopat
Trilogic Glare GP809 Gamepad'im var.CD içindeki sürücüleri yükledim. Vibration test kısmında gayet düzgün çalışıyor ama bilgisayarda Blur oynarken tuşlar çalışıyor fakat titreşim çalışmıyor.

Trilogic Glare GP809 Gamepad'im var.CD içindeki sürücüleri yükledim. Vibration test kısmında gayet düzgün çalışıyor ama bilgisayarda Blur oynarken tuşlar çalışıyor fakat titreşim çalışmıyor.

Belki desteklemiyor olabilir.

Hocam Gamepad'inize bakmadım ancak bildiğim kadarıyla eğer XBOX kolu değilse titreşimler çalışmıyor. X360CE yazılımını mı kullanıyorsunuz? Büyük ihtimalle bu yazılımı kullanıyorsunuz. Test etme kısmında bende de bir sorun yok. Oyunlarda çalışmıyor maalesef.

Hocam Gamepad'inize bakmadım ancak bildiğim kadarıyla eğer Xbox kolu değilse titreşimler çalışmıyor. X360CE yazılımını mı kullanıyorsunuz? Büyük ihtimalle bu yazılımı kullanıyorsunuz. Test etme kısmında bende de bir sorun yok. Oyunlarda çalışmıyor maalesef.

Hocam bunun çözümü var mı? Ben de FIFA 21 için kullanıyorum her şey sorunsuz ama titreşimi nereden açabileceğimi bulamadım X360ce üzerinde.

Hocam bunun çözümü var mı? Ben de FIFA 21 için kullanıyorum her şey sorunsuz ama titreşimi nereden açabileceğimi bulamadım X360ce üzerinde.
Hocam bence çözümü olduğunu düşünmüyorum. Varsa bile ben o kadar denememe rağmen hala çözemedim. Youtube'da bununla ilgili videoları falan izledim ama hiç biri işe yaramadı.

Geri
Yukarı