Çözüldü Oyunlarda garip görüntü hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qiR

Femtopat
Daha fazla  
Bıraktığım görsellerdeki gibi görüntü hataları alıyorum fakat bazı oyunlarda olurken bazı oyunlarda olmuyor sorunun ekran kartından olduğunu şüpheleniyoruz sorun ekran kartında ise ekran kartı değiştireceğim fakat emin olmak için sormak istedim.

Not:2 görseldeki görüntü bozuklukları renk değiştirip, hızlı hızlı yanıp sönüyor

Ekran kartım:Gtx 760

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-10_130715104.png
    resim_2023-07-10_130715104.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 39
  • resim_2023-07-10_130735967.png
    resim_2023-07-10_130735967.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 38
Bıraktığım görsellerdeki gibi görüntü hataları alıyorum fakat bazı oyunlarda olurken bazı oyunlarda olmuyor sorunun ekran kartından olduğunu şüpheleniyoruz sorun ekran kartında ise ekran kartı değiştireceğim fakat emin olmak için sormak istedim.

Not: 2 görseldeki görüntü bozuklukları renk değiştirip, hızlı hızlı yanıp sönüyor.

Ekran kartım: GTX 760.

Ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz.

Ben de ekran kartında buna yakın saçma görüntüler almıştım. Ekran kartı sıcaklığıma baktığımda çok yüksekti macunu değiştirdikten sonra sorun geçmişti. Sıcaklık değerlerine bakmanızı öneririm.

Ben de ekran kartında buna yakın saçma görüntüler almıştım. Ekran kartı sıcaklığıma baktığımda çok yüksekti macunu değiştirdikten sonra sorun geçmişti. Sıcaklık değerlerine bakmanızı öneririm.
Tamamdır teşekkürler ekran kartımı değiştirmem gerekiyordu zaten sorun ekran kartındamı diye emin olmak istedim biraz eski ve işlem görmüş bir kart değiştirmenin vakti gelmiş sağolun

Ekran kartı driver güncelleyin (şaka maka Valorant cok guzel durmus😃)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı