Oyunlarda görüntü bulanık oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

crybeek1

Hectopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
Gigabyte B550 Gaming X V2
İşlemci
R5 5600
Arkadaşlar merhaba sanırım delirdim. İlk başta RDR2 oynarken bu bulanıklığı fark ettim. Sistemim RTX 3060 Ryzen 5 5600. RDR 2 de uzaklar çok bulanık gözüküyordu ve aşırı sinirimi bozdu diğer oyunlarda da bu olay gözüme batmaya başladı. Bugün Far Cry 6 oynamaya başladım ama onda da devasa bir bulanıklık var gibi sezdim. Birkaç ay önce Far Cry 5 oynamıstım onda bir şey olmamıstı ne zaman RDR2'ye başladım sonrasında takıntılı gibi bu durum gözüme batmaya başladı. Oyunlarda da arabalar birden spawn oluyor ya da birden gözden kayboluyor. Acaba oyunu HDD'ye kurdugum için mi bilmiyorum ama ciddi ciddi sıkıntı çekmeye başladım. Alt tarafa bir görüntü bırakacağım sizce de görüntü mü bozuk yoksa bende mi sorun var. Sanki ağacların yaprakları çok bulanık gibi.

Bence normal değil ya ciddi ciddi bulanık görüntü anlamıyorum ekran kartımda bir sorun mu var?

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-18_235258771.png
    resim_2024-02-18_235258771.png
    3 MB · Görüntüleme: 54
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video burada. Su soldaki ağaca falan odaklanır mısınız en yakındakı agaca aşırı bulanık güzkmüyor mu ilerisi de öyle.

Oyunda bir problem yok hatta grafikler mükemmel oyunun bende indireceğim bu oyunu.

FPS değerlerinizde iyi.

Geri
Yukarı