Oyunlarda Grafiklerin Bozulması

Hasan Demirci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere çok sık karşılaştığım bir sorunu söyleyeceğim. Genellikle her oyunda oluyor bu. Eskiden olmuyordu. Şimdi olmaya başladı.

ETS 2 (Euro Truck Simulator 2) alayim dedim. Oyunu indirdim ve açtığımda grafikler rezaletti. Grafikleri en yüksek ayarlara çektim değişen bir şey olmadı. Grafikler sürekli kırılıyordu. Duvarın yan çizgi köşeleri falan çok kötü gözüküyordu. Çözünürlüğü arttırdım, azalttım, diğer ayarları kapadım, açtım hiçbir şekilde olmuyor. Eskiden ekran kartı ayarı yapmıştım onları resetledim. Yine çözüm olmadı. Ne yapmam gerekiyor? Mesela Minecraft oynuyordum. 1280x720 çözünürlükte grafik kırılmaları oldu ama çok değildi.

Bu arada ben normalde laptop kullanıyorum ve laptopu televizyona bağlıyorum. Televizyona HDMI ile bağlayamadım. Çünkü laptopta HDMI çıkışı yoktu. VGA ile bağladım. (Şu mavi olan.) Kırılmalar oldu. Televizyondan kaynaklıdır diye çıkardım ama laptopta da kırılmalar oluyordu. Televizyonun oyun modu var mı bilmiyorum. PS3 için almıştım. Oyun modu varsa da bulamadım.

PC:
  • Intel Core i7 vPro 2.1 Turbo 2.7
  • RAM 8 kaç MHz bilmiyorum.
  • Ekran kartı Intel HD 4400 2 GB

Televizyon Marka:
Arkadaşlar. Bir de PS3'de de kırılmalar oluyor grafikte :( PS3 için bence televizyonda sıkıntı var ama PC içinde PC ayarları falan bozuk herhalde.

Yardım edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı