Oyunlarda hikaye kısmını atlıyor musunuz?

Hikayeyi atlıyor musunuz?

• Evet atlıyorum.

• Hayır sonunda kadar izliyorum.

• Bazı sahneler hariç atlıyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, ben bazı yerlerde sıkıldığım için atlıyorum ama bazı yerler çok keyifli oluyor. Siz atlıyor musunuz?

Oyuna göre değişir. Ciddi aldığım oyunlarda asla fakat çerezlik niyetine oynuyorsam atlıyorum tabii ki.

Merhaba, ben bazı yerlerde sıkıldığım için atlıyorum ama bazı yerler çok keyifli oluyor. Siz atlıyor musunuz?

Genelde oyunun hikayesini ayrı bir kaynaktan takip ederim aksi taktirde izlesemde anlamakta zorlanıyorum.

Farklı seçenekler olmalıydı. Bildiğim bir senoryo ise ya da bildiğim bir oyun ise geçerim. Bazen sadece kaos için girdiğim oyunlar oluyor. Değişir yani

İlk kez oynadığım oyunu atlamam da ikinci kez oynadığım oyunu amacıma bağlı belki atlayabilirim. GTA: Sa gibi mesela. Oyunu bitirdim ara sahne atlamadan, şimdi yine indirdim sadece o görevleri yeniden tatmak istediğimden ara sahneleri geçiyorum direkt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…