Oyunlarda kaliteli fotoğraf çekmek

Metelee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Forza Horizon 4'de çekimle uğraşıyorum. Ama bir sorunla karşılaşıyorum oyunu Ultra'da oynamama rağmen Steam'e fotoğraları attıktan sonra fotoğrafların kalitesi aynı olmuyor bunu ayarlayabilir miyim sizce. Arkadaşlarım renk ayarı vs. gibi ayarları yapmadan default at dedi ama öyle yaptığım halde kalistesi düşük gözüküyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben MSI Afterburner aracılığıyla ekran görüntüsü alıyorum, kaliteyi neredeyse hiç bozmuyor.

Sorununuzun kaynağı Steam'ın ekran görüntülerini kayıplı JPG formatında alması olabilir. Steam ayarlarının ekran görüntüsü bölümünde "Kayıpsız kopyasını kayıt et" diye bir seçenek var. O seçeneği aktif edip nereye kaydedileceğini de seçtiğinde aldığın ekran görüntülerinin kayıpsız PNG'leri o seçtiğin yere kaydedilecek.

Ben MSI Afterburner aracılığıyla ekran görüntüsü alıyorum, kaliteyi neredeyse hiç bozmuyor.
Msi afterburner'ın fotoğraf modunu bilmiyordum
Sorununuzun kaynağı Steam'ın ekran görüntülerini kayıplı JPG formatında alması olabilir. Steam ayarlarının ekran görüntüsü bölümünde "Kayıpsız kopyasını kayıt et" diye bir seçenek var. O seçeneği aktif edip nereye kaydedileceğini de seçtiğinde aldığın ekran görüntülerinin kayıpsız PNG'leri o seçtiğin yere kaydedilecek.
Yani kaliteden düşmiyecek değil mi?

Ayarlarda bulamadım ama detaylı bir şekilde nerde olduğuunu söylebilirmisiniz acaba

Ayarlarda bulamadım ama detaylı bir şekilde nerede olduğunu söylebilir misiniz acaba?

Ekran Görüntüsü (10519).png

Bunun normalde açık mı olması gerekiyor?
Sana kayıp olmaması için açman söylendi konuda. Ben olsam Ansel gibi şeylerle veya Forza'nın kendi kayıtt sistemi ile kaydederdim.
Oyun içerisinde fotoğraf çekme görevi bile var. O fotoğraflar alınıyordur bir şekilde.

Geri
Yukarı