Oyunlarda kaplamalar geç yükleniyor

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Saints Row 4 oynarken kaplamalar geç yükleniyor. Bazen direk, kutular vs. yükleniyor ama içinden geçiyorum. Roket Lig gibi oyun dosya doğrulaması yaptım ve bayağı uzun sürdü 1 saat olabilir. Yeni aldığım HDD sorun onda diye düşünüyorum. Arkadaşla konuştuk yanlış yere takmışsındır dedi. Sorunun nasıl anlarım yanlış yere taksam çalışır mı? Sata 3.0 anakart ile uyuşmaması olur mu ?
  • Seagate Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB

Son düzenleme:
DDU ile Ekran kartınızın Driver'ını kaldırıp son Driver'ı yükler misiniz, Eğer sorun hala devam ederse HD Tune'dan test yapıp ekran görüntüsü paylaşın.
Tamamdır yapıcağım ama steam’den dosya doğrulaması neden uzun sürdü ?
DDU ile Ekran kartınızın Driver'ını kaldırıp son Driver'ı yükler misiniz, Eğer sorun hala devam ederse HD Tune'dan test yapıp ekran görüntüsü paylaşın.
Bu okuması. Yazmasında böyle hata aldım nasıl yapacağım. Ekran kartının güncellemesini daha yeni yaptım.
Ekran kartının güncellemesini yeni yaptım 1-2 gün oldu olmadı. Zaten sadece bu diske yüklü olan oyunlarda böyle sıkıntı oluyor.
Read :
407126

Write :
407133

İnternetten baktım bir kaç videoya böyle düşüşler olmuyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı