Oyunlarda Kasma ve FPS Düşmeleri

erdem28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son 1 haftadır her oyunda ciddi FPS dropları yiyorum. Her şeyim en son sürüm (ekran kartı, BIOS, Windows) çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows XP kullandığınızı görüyorum. Milattan önce bir işletim sistemi ile bir performans beklemek mümkün değil. Yeni çıkan sürücüler bile artık XP işletim sistemini desteklemiyor. Windows 10 geçmeyi düşündünüz mü ? Bence düşünmelisiniz.

Windows XP kullandığınızı görüyorum. Milattan önce bir işletim sistemi ile bir performans beklemek mümkün değil. Yeni çıkan sürücüler bile artık XP işletim sistemini desteklemiyor. Windows 10 geçmeyi düşündünüz mü ? Bence düşünmelisiniz.
Nerden çıkardın XP kullandığımı. 1.5 senedir Win 10 kullanıyorum ondan öncede 8.1 kullanıyodum XP kullanmayı bırakalı neredeyse 10 sene oldu [emoji23][emoji23][emoji23]

@erdem28 Forum da kullanılan bir eklenti kullandığınız İşletim sistemini ve Tarayıcınızı gösteriyor.

Screenshot.png

Allah Allah ben Windows 10 kullanıyorum forumda hata olabilir ve ben foruma hiç bilgisayardan girmedim telefondan giriyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı