Oyunlarda Kırmızı Beyaz Pikseller Oluşuyor

Deno07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba League of Legends ve PUBG Lite oyunlarını oynarken ekranımda ilginç kırmızı ve beyaz noktalar beliriyor ve çizilme oluyor sistemimi 3 aydır kullanmaktayım ilk kez bu sorun ile karşılaştım yardım eder misiniz?
-Sistem-
  • Ekran Kartı: MSI Armor RX570 4 GB
  • İşlemci: R5 2600
  • RAM: 8 GB BALLISTIX SPORT DDR4 3000MHz
  • Anakart: MSI B350M PRO-VD Plus
Bu da oyun içinden görüntü kırmızı ile işaretlediğim kısım League of Legends'ta kulelere vururken veya birileriyle kapışmaya girdiğimde oluyor PUBG Lite görüntüsü yüklemek isterdim fakat oyun hatalıdır diye sildim fakat sonradan fark ettim ki aynı hata bu oyunda da var.

LOL PIXELLEŞME.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır kullanmıyorum.
Yardım edebilecek kimse yok mu ?
Ekran kartını GT 1030 ile değiştirdim , farklı bir monitörde denedim , bellekleri çıkartıp taktım , oyunu silip yükledim , ekran kartı yazılımını bir önceki sürüm ile değiştirdim , format attım , bios ayarlarını sıfırladım , ekran kartının bellek hızlarını düşürdüm , farklı bir diske yükledim fakat sorunum devam ediyor ve gerçekten rahatsız edici yok mu yardım edebilecek birisi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı