Oyunlarda kulaklık sesi yetmiyor

KeyN_N

Kilopat
Yer
Antalya
Oyunlarda özellikle PUBG Lite'da ses kasamıyorum, sesi duyuyorum ama fazla gelmiyor. Windows ses ayarlarımdan ekolayzer falan açık ama durum böyle. Sesi arttırabilecek programları denemedim bildiğiniz varsa önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Lite'dan kaynaklı bir sorun bu. Oyundaki seslerde sorun var malesef. Ayak seslerinden bahsettiğinizi düşünerek konuşuyorum. Arkadaşımda Asus 7.1 Kulaklığı var onda da var aynı sorun çok yakına gelmeden duyulmuyor ve bir diğer arkadaşımda Hyper X Cloud 2 var oda aynı şekilde söylüyor. Kendi kulaklığımda da aynı sorun var.

Adı üstünde lite bir oyun oyundan kaynaklı bir durum bu gerçek pubg oynuyorum deneme amaçlı lite girdiğim zaman ilk fark ettiğim şeydi ses konusu.

PUBG Lite'dan kaynaklı bir sorun bu. Oyundaki seslerde sorun var malesef. Ayak seslerinden bahsettiğinizi düşünerek konuşuyorum. Arkadaşımda Asus 7.1 Kulaklığı var onda da var aynı sorun çok yakına gelmeden duyulmuyor ve bir diğer arkadaşımda Hyper X Cloud 2 var oda aynı şekilde söylüyor. Kendi kulaklığımda da aynı sorun var.
Adı üstünde lite bir oyun oyundan kaynaklı bir durum bu gerçek pubg oynuyorum deneme amaçlı lite girdiğim zaman ilk fark ettiğim şeydi ses konusu.
Aynen oyun sıkıntılı ama sesleri yükseltebileceğim program varmıdır? Teşekkür ederim.

Şu programı indirip kurcalayın ses yükseltme olması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı