Oyunlarda makro tuşu

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni bir fare aldım marka adını tam bilmiyorum Rampage marka 168 lira gibi bir fiyattı. Benim sorum şu olacak: Ben bir konu okudum ve o konu da makronun oyunlarda ban sebebi olacağı yazıyordu. Ben CS:GO oynarken makro oyunda ne yapacak diye merak ettim. Makro tuşum sol tık olarak ayarlı ben hiç ellemedim kendisi öyle ayarlıydı. Bu CS:GO oyunundan VAC ban yememe sebep olur mu? Not: Ak-47 elimdeyken bastım çok feci spray attı. ( Kimseyi öldüremedim ).

Veya ben bu makro tuşunu sol tık olarak kullansam herhangi bir oyunda ban sebebi olarak algılar mı? Beni rahatlatır mısınız veya uyarır mısınız? İyi geceler.

Hocam şimdi biraz daha araştırdım. Karşınızdaki kullanıcıya avantaj sağlayan her türlü 3. parti yazılım ban sebebiymiş. Uygulama tespit edilirse VAC ban yiyebilirsiniz. Ama bunu yapıp yemeyen çok kişi var. Ben sizin sisteme düşüp ban yiyeceğinizi hiç sanmıyorum.
Herhangi bir yazılım yüklü değil, sadece mouse'daki makro tuşuna 1 kez bastım.

Vallaha hiç sanmıyorum.
Evet hocam sizin mesajlara bi' göz attıktan sonra mesajı tekrar düzenlemek zorunda kaldım. O neymiş öyle ya? 😀
Herhangi bir yazılım yüklü değil, sadece mouse'daki makro tuşuna 1 kez bastım.
O zaman tespit edilemeyeceğinizden ötürü ban yemezsiniz hocam. Tekrardan dile getireyim; Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. OW düşseniz bile diğer kaynaklardan yiyeceğinizden ötürü, en fazla 1 ay uzaklaştırılırsınız. İyi oyunlar.

Evet hocam sizin mesajlara bi' göz attıktan sonra mesajı tekrar düzenlemek zorunda kaldım. O neymiş öyle ya? 😀

O zaman tespit edilemeyeceğinizden ötürü ban yemezsiniz hocam. Tekrardan dile getireyim; Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. OW düşseniz bile diğer kaynaklardan yiyeceğinizden ötürü, en fazla 1 ay uzaklaştırılırsınız. İyi oyunlar.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı