Oyunlarda mermi eksik gidiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Adamı gayet de vuruyorum. Kolsuz değilim. Eğer inanmıyorsan gel kendin oyna benim PC de.

Gökten size çözüm inmiyor maalesef. Adamı vuramıyorsunuz demek ki değmiyor spray yapın. Apex Legends'te kalkan olayı falan var belki ondan dolayı çok sıkmanız lazımdır.

Warface icin konusursak oyun ici matematiksel denge kusursuz fakat geri tepme faktoru var. Nisan alip seri atis yaptiginda mermiler dagilmaya basliyor. Sen aimi adamin govdesine ya da kafasina sabitlemis olabilirsin fakat geri tepme yuzunden adami vuramayabilirsin. Yani mermi icinden gecip gidiyor deme bosuna gayette mermiler adama giriyor. Pingin yuksek olsa warface de direkt oyundan atilirsin. Geriye tek sebep fps degeri kaliyor.

Warface için konusursak oyun ici matematiksel denge kusursuz fakat geri tepme faktoru var. Nisan alip seri atis yaptiginda mermiler dagilmaya basliyor. Sen aimi adamin govdesine ya da kafasina sabitlemis olabilirsin fakat geri tepme yuzunden adami vuramayabilirsin. Yani mermi icinden gecip gidiyor deme bosuna gayette mermiler adama giriyor. Pingin yuksek olsa warface de direkt oyundan atilirsin. Geriye tek sebep FPS degeri kalıyor.

FPS var ama akıcılık yok.
Gökten size çözüm inmiyor maalesef. Adamı vuramıyorsunuz demek ki değmiyor spray yapın. Apex Legends'te kalkan olayı falan var belki ondan dolayı çok sıkmanız lazımdır.

Spray yapmayı biliyorum. Apex'de adamın düşmesi gerektiği kadar mermi atıyorum adam düşmüyor.
Oyunluk veya benlik bir sıkıntı yok neden inanmak istemiyorsunuz. Vuruyorum diyorum bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.
Bilgisayarlık bir sıkıntı var ama çözemedim.

Benim kuzenim de inanmıyordu geldi kendi oynadı morali bozuldu çocuğun. Sen bu olayı çözmezsen oyun falan oynayamazsın dedi.

Sistemdeki hangi parça buna sebep oluyor onu bulamadım.
Ekran kartı olabilir mi? Veya Monitör. Belki görüntü geç veya yanlış gözüküyor olabilir bir ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı