Oyunlarda Microsoft Temel Bağdaştırıcı Çalıştı Yazısı Gelmesi

Berruhan67

Decapat
Bir bilgisayar aldım. Windows'u kurdum Nvidia Geforce Experiance kurdum girdim ama Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı? Neden kaynaklanır? Nasıl düzeltilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bilgisayar aldım. Windows'u kurdum Nvidia Geforce Experiance kurdum girdim ama Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı? Neden kaynaklanır? Nasıl düzeltilir?
NVIDIA GPU sürücüsünü kurmadığız için GPU çalışmıyor. Lütfen NVIDIA'nın resmi web sitesinden sürücü indiriniz.

hangi sürücüyü ben sadece game ready driveri bulmdum ama
Sıradan Game Ready diye insanlara yutturulan klasik bir sürücü kurmanız şart. Geforce Experience otomatik olarak kuracaktır.
Bakın internetten bütün sürücüleri kurunuz. Aksi takdirde donanımınızın çoğu özelliğinden yararlanamayacaksınız. Aygıt yöneticisinden eksik sürücülere bakabilirsiniz. Hangi Windows'u kurdunuz? UEFI kurulum yaptınız mı?

Sıradan Game Ready diye insanlara yutturulan klasik bir sürücü kurmanız şart. Geforce Experience otomatik olarak kuracaktır.
Bakın internetten bütün sürücüleri kurunuz. Aksi takdirde donanımınızın çoğu özelliğinden yararlanamayacaksınız. Aygıt yöneticisinden eksik sürücülere bakabilirsiniz. Hangi Windows'u kurdunuz? UEFI kurulum yaptınız mı?
Evet UEFI kurulum. Aygıt yöneticisinde 1050 görünüyor üstünde ise microsoft temel görüntü bağdaştırıcısi yazıyor hd grafik olayını kuramadim driver olarak o yüden olabilimi ve performans kaybı yaşarmıyım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı