Oyunlarda serial ban kaldırmak

Sahindas46

Hectopat
Bir oyunda serial olarak kalıcı banlandım. Bilgisayarım laptop. Ne kadar Mac adresi ve HDD adresi değiştirme programları kullansam da hatta Windows sürümünü değiştirip format dahi atsam, oyuna girmeye çalıştığımda dediği ilk şey bilgisayarınız kalıcı olarak yasaklanmış oldu. Nasıl laptopumu perma ban etkisinden kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntıladığım mesajı tekrar oku, aynısı senin durumun için de geçerli. Fazla bilgi vermediğin için farklı bir yöntem düşünemedim ama bu yazdıklarımın işe yaraması lazım yüzeysel bakınca.

Hile kullanmaz ve toksik bir oyuncu olmazsanız, ban yememe garantisi veriyorum. Başımıza daha çok bela olun diye destek mi sağlayalım!
Yalnız kim diyor hileden banlandığımı? Herhangi bir hile kullanımı ndeniyle banlanmadım oynadığım oyun SAMP tabanlı bir roleplay oyunu ve sunucu kurallarına uymadığım için banlandım bunun için çözüm arıyorum
Oyunda hile, arka kapı, vs. gibi mevzuları hiç anlamadım, anlamakta istemiyorum. Zevk almak için yaptığın bir etkinlikte hile yaparak mutlu olmak!!! @231981 ve @Taptic arkadaşlarıma sonuna kadar katılıyorum.
Hileden dolayı yasaklı değilim iyi forumlar.
Çok anlamıyorum ama HWID değiştirmeyi denedin mi?
Maalesef denedim ama olmadı

San Andreas Multiplayer mi? Sadece oynadığınız Server'dan mı banlandınız yoksa komple Launcher'dan mı? Eğer sunucu olsa bile ilk ihlal de süreli ban atılması gerekirdi. Sunucu admini ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
HWID Spoofer direk çözer.

Belki de bu ilk değildi. Nereden bilebiliriz.

Hile kullanmaz ve toksik bir oyuncu olmazsanız, ban yememe garantisi veriyorum. Başımıza daha çok bela olun diye destek mi sağlayalım!
Genelleme yapıp yersiz bir tavır sergileyerek ilgi çekmeye mi çalıştın anlamadım ancak fazlasıyla yanlış bir mantıktasın. Daha dün gece, MTA adlı oyundaki bir sunucuda 2v5-2v8 yaparak elde tuttuğumuz turf'ü godmode+görünmezlik ile almaya çalışan server kurucusuna, yaptığının yanlış olduğunu, eleştiriyor olma sebebimin aldığı turfün bana ait olduğu, eğer online olmasam zaten sorun olmayacağını ancak ben online iken bana ait olan yeri tabii ki savunacağımı, yönetici yetkilerini[god+görünmezlik] kaldırırsa o bölge için seve seve savaşabileceğimizi söyledim. Kendisi ise, "server benim ne yapacağımı user'e mi soracağım" şeklinde cevaplar verdi. Ardından da direkt olarak serial ban attı. Yani senin konuyu baltalamaya çalışma amacıyla verdiğin bu yanıt, somut değil anlayacağın.

Eee. @Recep Baltaş hocam bu arkadaşın profiline ne oldu acaba? Hani profil silinemiyordu? Allah çarptı sanırım?

Benim ilgiye ihtiyacım yok ama sizin kuyruk acınız da beni ilgilendirmez. 1-2 istisnai durum için dediğim yanlış olacak değil. Sizin amacınız nedir de yaşını kutlayacağımız konuyu hortlatıp etrafa ateş atıyorsunuz acaba? Atar gider yapmak için hesap açmış resmen. Belki çoklu kullanıcıdır, bilemiyorum bile. Gidin başkasıyla takışın.

@BlackCowboy Sizin de görüşünüz değişmis sanırım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…