Oyunlarda serial ban kaldırmak

Sahindas46

Hectopat
Bir oyunda serial olarak kalıcı banlandım. Bilgisayarım laptop. Ne kadar Mac adresi ve HDD adresi değiştirme programları kullansam da hatta Windows sürümünü değiştirip format dahi atsam, oyuna girmeye çalıştığımda dediği ilk şey bilgisayarınız kalıcı olarak yasaklanmış oldu. Nasıl laptopumu perma ban etkisinden kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ihtiyacım olan bir 3. parti yazılımdan ban yedim format vs attım ram eklemesi yaptım yinede tekrar satın almamda sistemden block yedim hwid değişmesine rağmen, loader ile çalışıyor bu programı tekrar kullanmak için ne yapmam lazım?
Alıntıladığım mesajı tekrar oku, aynısı senin durumun için de geçerli. Fazla bilgi vermediğin için farklı bir yöntem düşünemedim ama bu yazdıklarımın işe yaraması lazım yüzeysel bakınca.

Hile kullanmaz ve toksik bir oyuncu olmazsanız, ban yememe garantisi veriyorum. Başımıza daha çok bela olun diye destek mi sağlayalım!
Yalnız kim diyor hileden banlandığımı? Herhangi bir hile kullanımı ndeniyle banlanmadım oynadığım oyun SAMP tabanlı bir roleplay oyunu ve sunucu kurallarına uymadığım için banlandım bunun için çözüm arıyorum
Oyunda hile, arka kapı, vs. gibi mevzuları hiç anlamadım, anlamakta istemiyorum. Zevk almak için yaptığın bir etkinlikte hile yaparak mutlu olmak!!! @231981 ve @Taptic arkadaşlarıma sonuna kadar katılıyorum.
Hileden dolayı yasaklı değilim iyi forumlar.
Çok anlamıyorum ama HWID değiştirmeyi denedin mi?
Maalesef denedim ama olmadı :(

Yalnız kim diyor hileden banlandığı mı? Herhangi bir hile kullanımı ndeniyle banlanmadım oynadığım oyun SAMP tabanlı bir roleplay oyunu ve sunucu kurallarına uymadığım için banlandım bunun için çözüm arıyorum

Hileden dolayı yasaklı değilim iyi forumlar.

Maalesef denedim ama olmadı :(

San Andreas Multiplayer mi? Sadece oynadığınız Server'dan mı banlandınız yoksa komple Launcher'dan mı? Eğer sunucu olsa bile ilk ihlal de süreli ban atılması gerekirdi. Sunucu admini ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hile kullanmaz ve toksik bir oyuncu olmazsanız, ban yememe garantisi veriyorum. Başımıza daha çok bela olun diye destek mi sağlayalım!
Genelleme yapıp yersiz bir tavır sergileyerek ilgi çekmeye mi çalıştın anlamadım ancak fazlasıyla yanlış bir mantıktasın. Daha dün gece, MTA adlı oyundaki bir sunucuda 2v5-2v8 yaparak elde tuttuğumuz turf'ü godmode+görünmezlik ile almaya çalışan server kurucusuna, yaptığının yanlış olduğunu, eleştiriyor olma sebebimin aldığı turfün bana ait olduğu, eğer online olmasam zaten sorun olmayacağını ancak ben online iken bana ait olan yeri tabii ki savunacağımı, yönetici yetkilerini[god+görünmezlik] kaldırırsa o bölge için seve seve savaşabileceğimizi söyledim. Kendisi ise, "server benim ne yapacağımı user'e mi soracağım" şeklinde cevaplar verdi. Ardından da direkt olarak serial ban attı. Yani senin konuyu baltalamaya çalışma amacıyla verdiğin bu yanıt, somut değil anlayacağın.

İnternetten bulduğun programların hiçbiri işine yaramaz çünkü hiçbiri sürekli güncelleme almıyor, alsa bile gereken tüm değişiklikleri yapmıyor. Biz $60'a bir yıllık spoofer üyeliği veriyoruz, hiçkimse de sıkıntı yaşamadı şimdiye kadar. Kısacası ücretsiz olanların işini çözeceğini sanmıyorum ve hiçbirinin kullanımı kolay değil, uğraştırır (yine ücretsiz olanların). Ücretsizlerin hepsinde ve pek çok ücretli olan spooferda bilgisayarı her yeniden başlattığında spooferı açıp, ayarlamalarını yapıp, PC'yi yeniden başlatman gerekir, her seferinde. Bizimki gibi kaliteli, düzgün ve uğraştırmayanlar da pahalı oluyor. Bir tavsiye vereceğim eğer çok meraklıysan, public / private hile satan developerların bulunduğu Discord sunucuları bul ve genele spoofer hakkında sorular sor, onlar seni kendi kullandıkları kaynağa yönlendirir. Hepsinin düzgün çalışmayacağını söyleyeyim. Ayrıca çoğu PayPal ya da Bitcoin ile ödeme alıyor, haberin olsun.

Çevrelerine hava atmak ve kendilerini tatmin etmek için yapıyorlar, kendilerince nedenleri var. O yapmasa başkası yapıyor, sonu yok. Ortaklaşa çalıştıkları üçüncü parti program engelleme yazılımları yetersiz kalıyorsa, geliştiriciler oyunlarına oyun içi rapor sistemi ekleyecek, varsa da geliştirecek ki oyunların hileyle karşılaşma oranı azalsın.

Eee. @Recep Baltaş hocam bu arkadaşın profiline ne oldu acaba? Hani profil silinemiyordu? Allah çarptı sanırım?

Genelleme yapıp yersiz bir tavır sergileyerek ilgi çekmeye mi çalıştın anlamadım ancak fazlasıyla yanlış bir mantıktasın. Daha dün gece, MTA adlı oyundaki bir sunucuda 2v5-2v8 yaparak elde tuttuğumuz turf'ü godmode+görünmezlik ile almaya çalışan server kurucusuna, yaptığının yanlış olduğunu, eleştiriyor olma sebebimin aldığı turfün bana ait olduğu, eğer online olmasam zaten sorun olmayacağını ancak ben online iken bana ait olan yeri tabii ki savunacağımı, yönetici yetkilerini[god+görünmezlik] kaldırırsa o bölge için seve seve savaşabileceğimizi söyledim. Kendisi ise, "server benim ne yapacağımı user'e mi soracağım" şeklinde cevaplar verdi. Ardından da direkt olarak serial ban attı. Yani senin konuyu baltalamaya çalışma amacıyla verdiğin bu yanıt, somut değil anlayacağın.
Benim ilgiye ihtiyacım yok ama sizin kuyruk acınız da beni ilgilendirmez. 1-2 istisnai durum için dediğim yanlış olacak değil. Sizin amacınız nedir de yaşını kutlayacağımız konuyu hortlatıp etrafa ateş atıyorsunuz acaba? Atar gider yapmak için hesap açmış resmen. Belki çoklu kullanıcıdır, bilemiyorum bile. :D Gidin başkasıyla takışın.

@BlackCowboy Sizin de görüşünüz değişmis sanırım. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı