Oyunlarda sıcaklık gösteren program önerisi

onuryasar355799

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. ASUS ekran kartı kullanıyorum MSI Afterburner indirsem işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarını görebilir miyim yoksa sadece MSI ekran kartlarına mı özel? Bir de oyundayken devamlı gözükmesini istemiyorum, GeForce uygulaması gibi arada alt+r yapıp açıp bakıp kapatmak istiyorum. MSI Afterburner'ü nasıl yapabilirim mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

MSI afterburnet biçilmiş kaftan.
Şu şekil hem isim verebilirsiniz. Hem istediğiniz tuş ile açıp kapatabilirsiniz.

2.png

MSI Afterburner bu konuda baya kaliteli, istediğin ısıyı, frekans değerini görebiliyorsun, istersen tek tuşa atayarak kapatıp açabiliyorsun, kullanabileceğin en güvenilir ve pratik program diyebilirim.

Afterburner yükledikten sonra RivaTUner da yükleyip gerekli ayarları yapmanız lazım eğer ekranda oyun oynarken değerleri anlık görmek istiyorsanız.

Eğer kenarda bir Android telefon varsa kullanmadığın onu da kullanabilirsin benim yaptığım gibi.

19.jpg

Afterburner yükledikten sonra RivaTuner da yükleyip gerekli ayarları yapmanız lazım eğer ekranda oyun oynarken değerleri anlık görmek istiyorsanız.

Eğer kenarda bir Android telefon varsa kullanmadığın onu da kullanabilirsin benim yaptığım gibi.

Eki Görüntüle 1907501

Bunu yeni öğrendim tableti monitörün yanına koyup bakarım artık.

Remote System Monitör (Trigonesoft) uygulamasını hem bilgisayarına hem de telefonuna yükledikten sonra nasıl ayar yapacağını Youtube videolarından öğrenebilirsin. Fakat çok cüzi bir miktar donate istiyor. Sen karar veriyorsun miktarına.

MSI Afterburner bu konuda bayağı kaliteli, istediğin ısıyı, frekans değerini görebiliyorsun, istersen tek tuşa atayarak kapatıp açabiliyorsun, kullanabileceğin en güvenilir ve pratik program diyebilirim.

Tuş atama nereden yapılıyor açıp kapatmak için?

MSI afterburnet biçilmiş kaftan.
Şu şekil hem isim verebilirsiniz. Hem istediğiniz tuş ile açıp kapatabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1907499

Hocam tuş atamayı nasıl yapıyoruz istediğim zaman açıp kapatmak istiyorum devamlı ekranda kalsın istemiyorum?

Her şeyi görürsün MSI Afterburner'le bir de tuş atarsin gizleyip göstermek için.

ASUS ekran kartım var olur mu? Bir de tuş atama nereden yapılıyor açıp kapatmak için tarif edebilir misin?

Geri
Yukarı