Oyunlarda sistem klavye hareketlerini geç algılıyor

simity

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bazı oyunlarda klavye geç ve fazla algılıyor. Başka klavye taktım yine aynı. Özellikle Minecraft oynarken yığınlar yüklenirken ve Fortnite'de oluyor. Sizce neden?

Belki lazım olur diye klavyem Gamepower Warlock compact.

Yazılımsal olabilir diye de işletim sistemim Windows 11.

Merhaba. Bazı oyunlarda klavye geç ve fazla algılıyor. Başka klavye taktım yine aynı. Özellikle Minecraft oynarken yığınlar yüklenirken ve Fortnite'de oluyor. Sizce neden?

Belki lazım olur diye klavyem Gamepower Warlock compact.

Yazılımsal olabilir diye de işletim sistemim Windows 11.
Aynısı bende de oluyor. cozemedım. Ram yeterlı sıstemde 4050 var kasma yok ama gec algılıyor. Laptop klavyesı bıde. Isanı cıldırtıyor bu olay.

Benim laptopta oluyordu her oyunda sorununu cözemiyince sattım ama genellikle bu sorun laptoplarda oluyor.
cok kotu bırsey. sorun cozulmuyor ınsanı delı eder. napmam gerek. 4050 var 6 taksıtle aldım. 3 ay ertelemelı. daha alalı 1 ay olmadı.

Yani iyi olur bir de her oyundamı oluyor yoksa bazı oyunlardamı olan oyunları da söylerseniz sevinirim.
her oyunda. ets2 gta5 bazen roblox fln. cıldırcam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her oyunda. ETS 2 GTA 5 bazen Roblox falan. Cıldıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladım bunu bir forumda gördüm hocam Armoury Crate uygulamasından klavyeyi resetlemeyi dener misiniz?

Anladım bunu bir forumda gördüm hocam Armoury Crate uygulamasından klavyeyi resetlemeyi dener misiniz?

Bir deneyin belki olabilir.

Her oyunda. ETS 2 GTA 5 bazen Roblox falan. Cıldıracağım.

Bir de bir şey daha dikkatimi çekti bellek kullanımı biraz fazla gibi ondanda geç algılıyor olabilir.

Son düzenleme:

Bir deneyin belki olabilir.

Bir de bir şey daha dikkatimi çekti bellek kullanımı biraz fazla gibi ondanda geç algılıyor olabilir.
Duzelmedi. bellek kullanımı cok. ekran kartı remden cok almıs. 773 mb sisteme ayrılmıs. 16x2 yapcam. yetmıyo ram. cozmenın yolu formatmıs. oyle dıyorlar. ama bu olay sadece oyunlarda oluyor. mesela webde gezınırken takılma gecıkme olmuyor. discordda yazışırken olmuyor. sadece oyunda.

Geri
Yukarı