Oyunlarda son birkaç dakikayı kaydetme programı önerisi

birde Video kaydetmek için GameBar'ı kullanıyorum ama csgo da 1280'e 1024 oynadığım için yanlar BlackBar oluyor o yüzden onu cok tercih etmiyorum

Sizdeki gibi kaydetme yeri hocam bende yok orası

Tamam hocam sorun bendeymiş AMD Software : Adrenalin Edition indirmişim sizdeki Pro Edition galiba onu inidiyorum şimdi

Bir de video kaydetmek için Gamebar'ı kullanıyorum ama CS:GO'da 1280'e 1024 oynadığım için yanlar blackbar oluyor o yüzden onu cok tercih etmiyorum.

Hocam bir programı yeniden başlatıp ilk çıkan başlangıç ekranını atar mısınız bir de öyle bakalım.

Hocam bir programı yeniden başlatıp ilk çıkan başlangıç ekranını atar mısınız bir de öyle bakalım.

Nasıl yeniden başlatacağım yardımcı olma şansınız var mı?

Bir de video kaydetmek için Gamebar'ı kullanıyorum ama CS:GO'da 1280'e 1024 oynadığım için yanlar blackbar oluyor o yüzden onu cok tercih etmiyorum.

Sizdeki gibi kaydetme yeri hocam bende yok orası.

Tamam hocam sorun bendeymiş AMD Software: Adrenalin Edition indirmişim sizdeki Pro Edition galiba onu inidiyorum şimdi.

Nasıl yeniden başlatacağım yardımcı olma şansınız var mı?

Programı tamamen kapatın ve yeniden açın.

Pro Edition'u da deneyin bir.

1700218041418.png
Görev Yöneticisinden kapattım ve açtığımda bu şekilde çıktı hocam Pro Edition kurmaya çalıştım ancak yine Adrenalin Edition indiriyor deneyip bulmaya çalışacağım

Tamamdır hocam sonuçları paylaşın.
Adrenalin Edition sürümünü indirip ordan seçmemiz gerekiyormuş anladığım kadarıyla 3-4 defa mavi ekran yedim ve Ekran kartımın fanı çalışmıyor şuanda 😃 oyuna girip bi deneyeceğim ekran kartımın fanının çalışıp çalışmadığını sonuçları paylaşırım.

Yüksek ihtimalle sıcaklık 50'nin altına düştüğü zaman çalışıyor şuanlık sorun yok gibi çalışıyor ben kurcalamıyım daha fazla bilgisayarı bozmak istemiyorum hocam.

Adrenalin Edition sürümünü indirip oradan seçmemiz gerekiyormuş anladığım kadarıyla 3-4 defa mavi ekran yedim ve ekran kartımın fanı çalışmıyor şu anda 😃 oyuna girip bir deneyeceğim ekran kartımın fanının çalışıp çalışmadığını sonuçları paylaşırım.

Yüksek ihtimalle sıcaklık 50'nin altına düştüğü zaman çalışıyor şu anlık sorun yok gibi çalışıyor ben kurcala mıyım daha fazla bilgisayarı bozmak istemiyorum hocam.

Dediğiniz gibi olabilir hocam isterseniz SteelSeries GG programını kullanabilirsiniz ben o programı kullanıyorum ve blackbar derdim vsde yok.
Hem kendiliiğinden klip alıyor önemli anları.

AMD Software kurulumunu yaptığım zaman ve program açıldığı zaman sistem direk kendini Güvenli mod'a alıyor (onuda Arka planımda olan klasör vs onları kaldırıp, Çop kutusunun isminş ingilizce yapmasından anladım) ve sistem Mavi ekran veriyor Adrenalin Edition silmeye çalıştığım zamanda mavi ekran vermişti galiba öyle hatırlıyorum bunun bi çözümü varmıdır? Pro edition indirmek istedim ama neler geldi başıma Şuan telefondan yazıyorum 😃

Dediğiniz gibi olabilir hocam isterseniz SteelSeries GG programını kullanabilirsiniz ben o programı kullanıyorum ve blackbar derdim vsde yok.
Hem kendiliiğinden klip alıyor önemli anları.
Hocam keşke ilk başta söyleseydiniz onu direk onu indirirdim 🙂🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı