Oyunlarda sunucu açarken sistemden hangi parça daha çok kulanılıyor?

Yusufhecnopat

Hectopat
Oyunlarda sunucu açarken ne kulanılıyor? Arkaşlar merhaba, ben arkadaşlarım ile oyun oynarken sunucu açıyoruz multiplayer Farming 22 ve Ark tarzı oyunlarda.
Şimdi sunucuyu açan kişi RAM'i en fazla olan kişi mi olmalı ve neye bağlı sunucunun daha doğru düzgün ilerlemesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda sunucu açarken ne kulanılıyor? Arkaşlar merhaba, ben arkadaşlarım ile oyun oynarken sunucu açıyoruz multiplayer farming 22 ve Ark tarzı oyunlarda.
Şimdi sunucuyu açan kişi RAM'i en fazla olan kişi mi olmalı ve neye bağlı sunucunun daha doğru düzgün ilerlemesi için?

RAM ve işlemci sunucularda grafik birimi yani ekran kartı olmaz zaten.

RAM daha çok kullanılıyor. Çünkü tutulması gereken bilgiler, kayıtlar vs. oldukça fazla ki bunun için de bellekler / RAM'ler kullanılır.

Oyunlarda sunucu açarken ne kulanılıyor? Arkaşlar merhaba, ben arkadaşlarım ile oyun oynarken sunucu açıyoruz multiplayer farming 22 ve Ark tarzı oyunlarda.

Ark da açıcaksan hepsi çok önemli çünkü dünyadaki yaratıklar RAM'e binecek işlemci zaten kullanılacak yani hemen hemen hepsi önemli lag olmaması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı