Oyunlarda tam ekranda titreme sorunu

LOLTA55

Hectopat
Yer
Aincrad
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunları tam ekran yapınca kasıyor/titreme yapıyor ama FPS aynı; 200 FPS'de kasıyor gibi oluyor, titreme falan yapıyor. Oyunu pencere moduna alıyorum, oyun çok akıcı oynanıyor; kasma titreme olmuyor. Sorun nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun benim de başıma geldi. Arama yerine "grafik ayarları"yazarak değişken yenileme hızını kapalı hale getirin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Aynı sorun benim de başıma geldi. Arama yerine "grafik ayarları"yazarak değişken yenileme hızını kapalı hale getirin. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Yazdımda değişken yenileme hızı diye bir şey goremedim.

AMD'nin programından "FreeSync desteklenmiyor" diyor. Ben de AMD'nin oyunlar sekmesinden PES 2017 ayarlarını açtım. FreeSync oradan açık gösteriyordu; kapattim, düzeldi. Elle duzeltince düzeldi. Yani tek bir ayar olsa hepsi kapanacak ama o ayar yok. 80 tane oyun var. Hepsi için elle duzeltip girmek yorucu oluyor.
Sorunu çözdüm Radeon Software sıfırlayın hızlı kurulumu atlayın sorun çözülüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı