Çözüldü Oyunlarda tam ekranda mouse imleci gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Çözüm
Sorun çözüldü: Sebebi uyumluluk sorunu. Uyumluluğu Windows XP service pack 2 yaptım ve çözüldü.
Oyunun kendi imleç vermesi lazım aslında, Windows'un imleci tam ekranda kayboluyor. Hangi oyunlarda sorun yaşıyorsun?

Oyunun kendi imleç vermesi lazım aslında, Windows'un imleci tam ekranda kayboluyor. Hangi oyunlarda sorun yaşıyorsun?

Source oyunları oynuyorum. Onlarda kendi fareyi yok. Social Club menüsündede yok.

Pencereli tam ekran.

Source oyunlarının yeni versiyonları sorunlu Valve olarak. Eski versiyonlarını oynuyorum ve pencereli tam ekran diye bir şey yok. Yeni sürümde var onda da oyunun sonunda ve altyazılarda hata var.

Source oyunları oynuyorum. Onlarda kendi fareyi yok. Social Club menüsündede yok.

Source oyunlarının yeni versiyonları sorunlu Valve olarak. Eski versiyonlarını oynuyorum ve pencereli tam ekran diye bir şey yok. Yeni sürümde var onda da oyunun sonunda ve altyazılarda hata var.
Nasıl hocam?
GTA 5'te anca yapabilirim. Eski oyunlar oynadığım için böyle bir seçeneğim yok.
GTA 3 benzeri diyorsunuz yani?

Şimdi bu Source'ın 2013 versiyonunda yani Portal 2'de var. Fakat benim Source yani portal 1 Source 2006 kullanıyor (HL2'de öyle) onlarda pencereli tam ekran diye bir seçeneğimiz yok.
Cevabını verdiniz hocam, eski oyunlarda sıkıntı.

Amacım eski oyunlarda da çözmek ona göre çözüm olarak işaretleyeceğim. Oynadığım 3 tane pencereli tam ekran destekli oyun var oda GTA Vice City Definitive Edition, GTA 5, Portal 2

Yeni konular

Geri
Yukarı